Що було б, якби всі українці були, як одна сімя
У сім'ї завжди дбають один про одного і допомагають у скрутні хвили. Я дуже люблю свою родину і також я люблю свій рідний народ, тому іноді уявляю що було б, якби всі українці були, як одна сім'я.
Зважаючи на те що Українці - дуже щирий,гостинний,доброзичливий,терплячий народ, нове життя стало б світлим і добрим. Були б кращі умови і панувало б порозуміння. Люди б вище цінував працю інших і самі намагались зробити щось краще, так як це принесе користь іншим. Ми б разом турбувались про стабільність держави і спільними зусиллями виводили її на нову арену всесвітнього визнання. Згуртована праця до б зміцнити національну гідність і до країні з економічними проблемами.
Багато незгод випало на долю українців. На сьогоднішній день налічується велика кількість емігрантів, жебраків та безхатченків. Хіба б було таке у щасливій родині? Де віра в те,що якщо ти десь оступився, то людина завжди протягне тобі руку до Не будучи сім'єю ми не відчуваємо того добробуту і підтримки, про яку мріємо! Тому будьмо щирими і привітними, тому що віра у краще майбутнє, підкріплена активними діями зближує народ і перетворюю в одну міцну сім'ю.
Довго тяглася морозна зима. Але нарешті настав їй кінець. Прийшла довгоочікувана весна. Дні стоять погожі. Ласкаві промені сонця ллють на землю світло й тепло. Біжать, дзюрчать струмки. На деревах зеленіють листя. По землі повзають численні мурахи. А весняний парк потихеньку пронається, йде зустрічати весну.
Щовесни повертаються з теплих країв на батьківщину граки, шпаки, журавлі, дикі гуси, жайворонки. Вони прямують в рідні ліси, гаї, сади. Птахи летять на озера, болота — туди, де народилися і виросли. Там вони побудують гнізда, виведуть пташенят і будуть жити до приходу осені.
У центрі картини Катерини Білокур «Богданівські яблука» зображені знайомі усім фрукти.
Підрум’янені яблука налиті соком, немов справжні. Виглядають дуже гарними та смачними. Хочеться попробувати їх. Яблука лежать на заквітчаній довкола яблуневим цвітом бабусиній хустині. Її темно-сині барви підкреслюють безмежну батьківську турботу про рідних людей. Бабуся назбирала наливні плоди для своїх онуків, а дає ті плоди мати-природа. Весняний яблучний цвіт серед достиглих літньо-осінніх плодів символізує постійний життєвий коловорот. Пастельні відтінки фруктів, цвіту, пташок передають ніжну любов та велику щедрість природи.
Весняний квітучий сад та наливні яблука будуть смачним спомином у холодну зимову пору. Картина справляє враження щедрості та щирості.
Объяснение: