М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
p1ayer1337
p1ayer1337
10.10.2020 20:30 •  Українська мова

Записати слова через дефіс або разом.

Держ/замовлення, міні/маркет, електро/поїзд, мульти/медійний, двохсот/річчя, газо/мотор, сніго/збирання, лісо/ смуга, фото/журналіст, авто/фургон, теле/прес/центр, пів/ озера, пів/Полтави, кіно/сценарій, рута/м’ята, салон/магазин, авіа/пошта, відео/конференція.

Якщо відповідь буде на зовсім іншу тему - ставлю репорт (а якщо репортів достатньо, то вас банять, тобто забирають усі бали і аккаунт) і ставлю 1 зірку. Пишу це через часті "грабування" балів

👇
Ответ:
m987m
m987m
10.10.2020

Держ-замовлення, міні-маркет, електропоїзд, мультимедійний, двохсот-річчя, газо-мотор, снігозбирання, лісосмуга, фото-журналіст, авто-фургон, телепресцентр, пів-озера, пів-Полтави, кіно-сценарій, рута-м’ята, салон-магазин, авіа-пошта, відеоконференція.

4,5(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marishka301
Marishka301
10.10.2020

Объответ:

1. Доброта (підмет) - це найбільше (означення) досягнення (присудок) людини (означення).

2.Жити (підмет) - це не значить тільки брати (присудок), а й давати (присудок).

3.Вік (підмет) прожити (підмет) - не поле (присудок) перейти (присудок). Це речення можна розглядати як фразеологічний вислів, і тому визначати в ньому лише головні члени речення. А можна і як безсполучникове складне речення (два односкладних безособових інфінітивних речення, поєднані відношенням наслідку без сполучників), і тоді визначити члени речення так: Вік (додаток) прожити (присудок) - не поле (додаток) перейти (присудок).

*Усі слова, які членами речення не визначено, ними не є, бо службові.

4,4(90 оценок)
Ответ:
Metrofanovaa
Metrofanovaa
10.10.2020

З першого дня життя людини – поруч мати. Вона доглядає, годує і допомагає пізнавати світ своїй дитині. Вона навчає цінувати це життя таким, яким воно є, бачити радощі і прикрощі, прагнути завжди до чогось кращого.

Протягом життя, щоб не сталося, мати завжди буде поряд, завжди вислухає та до Мати радіє нашим перемогам та співчуває невдачам. Матір може дати розумні поради і до вирішити усі наші проблеми, саме вона захистить та застереже від невірних кроків та вчинків. Бо, коли не маєш достатнього життєвого досвіду, дуже легко помилитися, оступитися і піти не тією стежкою.

Кожна мати прагне вберегти своє дитя від життєвих турбот. Материнська любов здатна подолати будь-яку відстань. І, де б ми не були, мама завжди знайде б до

Немає жодного письменника, який би не посвятив свого твору матері. Це «Пісня про рушник» Андрія Малишка, «Два кольори» Дмитра Павличка, оповідання «Мати» Олександра Довженко...


Рідна мати моя, ти ночей не доспала, 

Ти водила мене у поля край села, 

І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, 

І рушник вишиваний на щастя дала. 

Та не тільки мати поета «недоспала ночей», не тільки вона «в дорогу далеку…на зорі проводжала». Багато матерів, проводжаючи дітей у далеку дорогу, бажали їм щастя та добробуту, молилися за них щохвилини та завжди чекали додому.

Вирушаючи у велике життя, обов'язково треба подякувати своїй матусі за все, що вона для тебе зробила. Адже саме мати є зіркою, яка освітить твій шлях у темряві великого світу. І коли ти, дорослий і сильний, видерешся на вершину, не забудь про найріднішу людину, бо саме завдяки їй ти і став тим, ким ти є.

4,8(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ