РАЗОМ:
коли слово без не не вживається: неук, невдаха;
у префіксах недо-, що мають значення неповної дії: недоробка, недооцінка;
якщо слово можна замінити синонімом: нещастя (лихо), неволя (рабство).
ОКРЕМО:
якщо заперечує лексичне значення слова. Найчастіше в таких реченнях є протиставлення: Не сум, а жаль мене бере великий. (П. Куліш);
протиставлення в реченні може бути відсутнє, проте його можна домислити: Не борода робить чоловіка мудрим. Не свинячим рилом лимони нюхати. (Нар. творч.)
ЧЕРЕЗ ДЕФІС
пишеться частка не, вживана як префікс в іменниках – власних назвах: не-Європа.
Объяснение:
и живемо в такий час, коли дедалі ширше розвиваються зв'язки з різними країнами і народами. У світі є від 6000 до 7000 різних мов, тому знання, як мінімум однієї іноземної мови , є просто необхідним.
Вивчати іноземні мови в Європі почали ще в ХІ столітті, у тому числі і в Київській Русі. Князь Ярослав Мудрий, наприклад, знав декілька іноземних мов. Однак, в той час вивчати іноземні мови могли тільки багаті люди.
Сьогодні вивчення іноземних мов є актуальним і доступним у всьому світі. Люди хочуть вільно спілкуватися під час поїздок за кордон, з іноземними партнерами по роботі або з друзями по листуванню. Для когось вивчення іноземних мов – це хобі. Вони колекціонують іноземні мови так само, як хтось колекціонує марки.
Той, хто вивчає іноземні мови, може спілкуватися з людьми з інших країн, читати періодику і книги зарубіжних авторів, дивитися іноземні програми і фільми в оригіналі.
Объяснение:
Важливо бути оптимістом. Така людина діяльна та активна, вірить у свої сили. Вона має здатність у всьому знаходити позитив. Не зосереджувати увагу на невдачах, не опускати руки. Це дуже допомагає у житті.
Важливо бути оптимістом, вірити у те, що все буде добре. Тоді негаразди не будуть зупиняти на життєвій дорозі. Тверда віра у себе та інших до пережити їх. Надія активно поведе в завтрашній день.
Ведмедикові Падінгтону важливо бути оптимістом, тільки тоді він закінчить ремонт. Узявшись до непосильної праці, він наробив чималих збитків. Тепер йому не треба опускати руки. Підійти до справи з надією та розумом. Оптимісту ведмедикові усе вдасться!
Объяснение:
ответ
Завжди окремо не пишеться з числівниками, займенниками і прийменниками: не два, не десять, не перший, не четвертий, не ми, не наш, не будь-який (виняток: неабиякий і не абиякий), не до речі, не з руки.Якщо заперечується, відкидається щось, то не з іменниками пишемо окремо: не друг (а випадкова людина, ворог); не приязнь (а байдужість, ворожість), не правда (а жарт, вигадка, брехня), не слава (ганьба і т. д.).Окремо не з прикметниками й прислівниками пишеться тоді, коли в реченні щось заперечується: робота не важка; дорога не далека; надворі не холодно. Іноді таке заперечення підсилюється заперечними словами ні, ані, ніяк, нітрохи, ніколи, ніде, ніщо, ніхто і тощо: робота аж ніяк не важка; ні, дорога не далека; надворі нітрохи не холодно. В цих самих висловах (якщо в них нема заперечних слів) не можна писати й разом: робота неважка; дорога недалека; надворі нехолодно. У такому разі речення стає стверджувальним.