М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
milalutaya
milalutaya
16.02.2020 02:14 •  Українська мова

189) Який тип складного речення подано ? У густих верболозах поміж плакучих верб, що замріяла полощуть у таких плеса в довгі віти, вдень і вночі не втихають закохані соловейки. А) Складнопідрядне речення Б) Складне речення з кількома підрядними В) Складне Безсполучникове речення Г) Складне речення з сурядністю і підрядністю

👇
Ответ:
adeelyaa3333
adeelyaa3333
16.02.2020

У густих верболозах поміж плакучих верб, що замріяно полощуть у тихих плесах довгі віти, вдень і вночі не втихають закохані соловейки.

А) Складнопідрядне речення

4,8(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Владrar
Владrar
16.02.2020
     Одного недільного ранку до мене підійшов загадковий дідусь і таємниче спитав:
     -Хлопче, ти не  знаєш, де у вас в районі знаходиться таємна бібліотека?
      -Не знаю, та й навіть не чув про таку. А що там зберігають? – відповів я.
       -У давно минулі часи, коли Україна знаходилась під ворожою владою, книжки багатьох авторів були заборонені. Але кажуть, що десь у цьому районі містилась підпільна бібліотека. Добровольці самі таємно від влади друкували книги і розповсюджували їх серед охочих.
        -Дуже цікаво, дідусю. Я ніколи про таке не чув. Але, мабуть, вона вже давно знищена, - розчаровано промовив я.
        -Мабуть, що ти правий. Але я все ж таки пошукаю, - сказав дідусь і пішов.
        Завдяки цій цікавій ситуації спілкування я дізнався про те, що у нас в Україні існували таємничі бібліотеки.
4,8(93 оценок)
Ответ:
driftsmuk1
driftsmuk1
16.02.2020
Я бачу своїм другом хорошої людини.напевно як і все я хочу вірного друга,який завжди прийде на до "поводься з людьми так, як хочеш щоб вони поводилися з тобою",я ставлюся до цієї прислів'ї,по цьому я завжди добрий і відкритий з доброзичливими людьми.
я так само бачу в дружбі такі якості, як щирість,чесність.хороший друг завжди порадіє за тебе і підтримає у важку хвилину. 
насправді,можна довго говорити про якостях які я б хотів бачити у своєму другу.на мою думку,бути хорошим другом це просто.потрібно бути самим собою-адже це так легко.а так само ставитися один до одного з повагою.і тоді буде міцна дружба і багато друзів.
4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ