М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

5. Двокрапку треба поставити між частинами безсполучникового речення (розділові знаки пропущено) * 1)Сонце впало на сизу хмару обрій полум’ям запалав.
Мені снилось мельник я у старому млині.
2)На білу гречку впали роси веселі бджоли одгули.
3)Поплив би я на той бік човна не дають.
4)А вранці осінь встане в косі янтарній нитка сивини.
6. Кому потрібно поставити в складному безсполучниковому реченні (розділові знаки вилучено) *
1)Знову осінь над гаями жовтий лист сади встеля.
2)Дерево міцне корінням людина трудовим горінням.
3)Дощ давно вже перестав хмари розійшлися виплив ясний місяць заглянув у вікна а на долівці й по стінах розмалював чудні якісь виводи-узори.
4)На схід сонця квітнуть рожі будуть дні погожі.
5)Глянь моя мила зорі повисли над Дніпром.
7. Тире потрібно поставити в складному безсполучниковому реченні (розділові знаки вилучено) *
1)Мотори гули все далі голоси все глибшали десь у степу клекіт ворожих кулеметів долітав усе глухіше.
2)Сонце шукаючи броду сторожко зупинилося посеред ріки на моторному човнику зі сміхом пропливали дівчата у вінках.
3)Миколі схотілося їсти а потім пити в нього посохло в горлі в роті.
4)Вночі несподівано знявся північний вітер небо скоро затяглося хмарами.
5)Грім гримить хліб буде родить.
8. Правильно поставлено двокрапку в реченні *
1)Так тихо, так любо: так ніжно у полі.
2)Карпатське сонце в небо йде повільно: світліє тиша між дерев глибока.
3)Подивилась ясно: заспівали скрипки!
4)Є в нашім місті вулиця: там птиці гнізда в’ють.
5)Так і живу я нині: матері мову шаную, море, глибоке море, в рідному слові я чую.​

👇
Ответ:
Mandjiev
Mandjiev
06.08.2021

5. Двокрапку треба поставити між частинами безсполучникового речення:

 Мені снилось: мельник я у старому млині;

6. Кому потрібно поставити в складному безсполучниковому реченні:

1) Знову осінь над гаями, жовтий лист сади встеля;

7. Тире потрібно поставити в складному безсполучниковому реченні:

5) Грім гримить - хліб буде родить;

8. Правильно поставлено двокрапку в реченні:

5) Так і живу я нині: матері мову шаную, море, глибоке море, в рідному слові я чую.

4,4(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
knestor
knestor
06.08.2021
Як на вашу думку розпізнати справжню щирість?Щирість – це та риса людських відносин, яка робить їх справжніми скажіть, хто з вас хоче, щоб до нього люди ставилися погано? Особисто я, стараюся до кожної людини відноситися з повагою і якоюсь не підробленою увагою. Я не кажу, що мені завжди це вдається, але успішність цього полягає в одному понятті – щирість. Так давайте сьогодні спробуємо по-роздумувати, протягом цієї короткої статті, що таке  та щирість, в чому  вона полягає? Щирість – так як  побачити її можна кругом себе кожного часу, так і не можливо не помітити ту ситуацію в котрій її немає. На мою думку, щирість – це  та ситуація в житті, коли ти відносишся до людини, яка біля тебе так – неначе ти не спілкуєшся з якоюсь іншою людиною, а з самим собою, приділяєш стільки уваги – скільки хотів би отримати сам. Щирість – це така річ, яку неможливо не відчути, але коли її немає – неможливо змиритися. щирість – це та риса людських відносин, яка робить їх справжніми і дарує в них тепло, яке повинно бути в кожного.
4,7(16 оценок)
Ответ:
narigeevag71mariy
narigeevag71mariy
06.08.2021
Сполучники сурядності й підрядностіСполучники сурядності поєднують рівноправні, синтаксично незалежні одна від одної мовні одиниці — слова, частини складного речення, речення чи групи речень у тексті.До них належать:а) єднальні: і, й, та (=і), ні ... ні. Вони означають поєднання або приєднання:За Володимира і за його сина Ярослава держава Київська була найсильніша й найелавніша (М. Грушевський).Летіла зозуля з поля на долину, та й сіла кувати на мою калину (Народна творчість);б) протиставні: а, але, та (=але), проте, зате, однак, які виражають зіставлення або протиставлення:Життя не має ціни, але воля дорожча за життя (Народна творчість).Труднощі мучать, зате розуму учать (Народна творчість);в) розділові: або, чи, або ... або, чи ... чи, то... то, чи то... чи то, які вказують на несумісність явищ або їхню черговість:Нема просто слова. Воно або прокляття, або поздоровлення, або краса, або біль, або бруд, або квітка, або брехня, або лжа, або правда, або світ, або пітьма (Р. Гамзатов).Сполучники підрядності з'єднують залежну частину складного речення з головною.До сполучників підрядності належать:1) означальні: що, щоб, неначе, ніби, як:Нещасна, неправдива людина, що добровільно й легко зрікається рідної мови (Б. Харчук);2) з'ясувальні: що, як, щоб, ніби, мов:Я довго стояв на вершині дніпрової кручі і слухав, як сивий невпинно котив свою воду (Л. Первомайський);3) ступеня дії: щоб, що, як, чим, тим, мов, наче, неначе, ніби, ніж:Цвіте липа так буйно й розкішно, що все місто плаває в задумливому мареві (Ю. Яновський);4) часу: як тільки, як, коли, поки, щойно, ледве:Щось несказанно чарівне і зворушливе криється в природі, коли під місяцем бовваніють чи іскряться розмивчастим відливом чубаті полукіпки (М. Стельмах);5) причинові: бо, тому що, через те що, оскільки, у зв'язку з тим що:Люблю людей землі моєї, бо й я землі моєї син (В. Сосюра);6) умовні: якщо, якби, коли б:Якби ви знали, паничі, де люди плачуть, живучи, то ви б елегій не творили... (Т. Шевченко);7) мети: щоб, для того щоб:Якби мені дістати струн живих, потужну б пісню я на струнах грала (Леся Українка);8) допустові: незважаючи на те що, хоч, дарма що, хай:Хоч і зазирало сонце крізь листя старих буків всередину лісу, проте віяло тут прохолодою(О. Маковей).Серед сполучників є багато синонімічних, які в реченні можуть заміняти один одного (у межах кожної групи). Деякі сполучники підрядності (напр., що, як, щоб) можуть виражати різні відношення між частинами складного речення.
4,6(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ