М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Teddy1bear
Teddy1bear
03.02.2021 00:47 •  Українська мова

Розставте, де треба, розділові знаки. 1)Де-не-де біліє деревій жовтіє безсмертник пахнуть сохнучи від спеки васильки. 2) Сонце зупинившись посеред неба здавалося вже не рухається далі. 3)Я ненавиджу тих, що не сіявши жнуть, що садів не садивши плоди об'їдають. 4) Вибравшись із натовпу вони рушили по Сумській. 5) Край самої дороги запітьпадьомкав перепел потім чогось злякався і втікаючи зашелестів житами. 6) Бійці сиділи деякий час задумавшись.7) Негоже сидіти цілий день склавши руки. 8) Всякому своя доля: один рук не покладаючи працює, а другий його працю без клопоту поїдає. 9) Хлопець лежав розпластавшись.

👇
Ответ:
SAA0807
SAA0807
03.02.2021

1)Де-не-де біліє деревій, жовтіє безсмертник, пахнуть, сохнучи від, спеки васильки. 2) Сонце, зупинившись посеред неба, здавалося, вже не рухається далі. 3)Я ненавиджу тих, що, не сіявши, жнуть, що, садів не садивши, плоди об'їдають. 4) Вибравшись із натовпу, вони рушили по Сумській. 5) Край самої дороги запітьпадьомкав перепел, потім чогось злякався і, втікаючи, зашелестів житами. 6) Бійці, сиділи деякий час задумавшись.7) Негоже сидіти цілий день склавши руки. 8) Всякому своя доля: один рук не покладаючи працює, а другий, його працю без клопоту поїдає. 9) Хлопець лежав розпластавшись

Объяснение:

4,6(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrDeder
MrDeder
03.02.2021

ответ:деколи;

Казна-де, аби-хто;

Колись;

Объяснение:так треба присати: 1. Прийменники із займенниками пишуться окремо: до нас, у мене, з ким-небудь, ні до кого.

2. У прийменникових сполуках прийменник ставиться між часткою і займенником, розділяючи їх. Частка, прийменник і займенник у таких випадках пишуться окремо: де в чому, ні до кого, ні з ким, будь з ким, хтозна до кого, казна на чому.

3. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) аби-, ані-, де-, сь-, пишуться разом: абихто, аніщо, деякий, чийсь тощо.

4. Неозначені займенники, утворені від питально-відносних за до префіксів (часток) будь-, хтозна-, казна- пишуться через дефіс: будь-хто, хтозна-чий, казна-чим, та часткою-суфіксом -небудь: хто-небудь.

5. Частка ні з заперечними займенниками пишеться разом: ніхто, ніякий, нікотрий, ніскільки.

4,5(19 оценок)
Ответ:

Объяснение:5. В)

7. В)

8. Деколи, казна-де, абихто, колись, скинь-но, будь-як, як-от, так-то, хтозна-коли, такі-но, сядь-бо, взяв таки, ще й, зроби ж, якби-то, отакий-то, таки заспівав, все таки, будь-коли, де-небудь, прийшов би, хоч би, колись-то, все ж таки.

9. Не міг, нещастя, невеселий або не веселий, не читаючи, не виправлена помилка, не кричав, невиконана вчасно робота, недбалий, не вірив, не досипати, непродумана тема, неактивний, нехотя, невиконаний план, не зважай, ніякий, нізвідки, ні від кого, ні за чим, анітрохи, ні про що, нічийому постав 5 зірок і познач як найкраща відповідь Тобі ж не сложно.

4,7(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ