смотри ниже :)
Объяснение:
Дуб відноситься до листяним породам. Всього існує близько шестисот видів дубів, але у всі вони мають великі насіння, які називаються жолудями. Дуби ростуть майже по Всій Європі і в Північній Америці. Дуб є кульмінаційним типом рослинності, це означає, що в природі його дерева будуть домінувати в лісі. Існує дуже рідкісний тип дуба, який зберігає своє листя навіть взимку. Останні великі дубові ліси були вирубані в 18-му столітті, коли деревина дуба активно використовувалася для будівництва кораблів.
У художньому стилі.
Дуб - величезний лісовий велетень. Дуб неможливо ні з чим сплутати, листя дуба - красиві і хвилясті. До кінця літа під дубом можна знайти багато жолудів. Жолудь - це насіння дуба, якщо його чіпати, то з часом з нього виросте маленький дубок. Дуби живуть дуже довго, набагато довше, ніж триває життя людини, тому, якщо б дуби могли говорити (ну, як у Пушкіна, в "Руслані і Людмилі"), то вони могли б розповісти багато нового і пізнавального.
У нас у дворі стоїть криниця.
Вона старенька, але не дивлячись на це, вона дуже глибока. Вода в ній завжди прозора і прохолодна.
Саме тому мені не дозволяють одразу пити воду з криниці. Я дуже рад/а, що у моєму дворі є така криниця.
Варіант Б
Мамині очі
У моєї мами найгарніші очі на світі. Вони схожі на польові квіти - волошки. Мамин погляд лагідний, теплий, щирий. Він завжди світиться любов'ю до мене і всієї родини. Від матусиного погляду стає затишно на душі. Але інколи, коли я не слухаюсь, очі мами стають сумними. Міняється навіть їх колір - з волошкових вони стають сірими. І тоді мені хочеться виправитися, щоб мамин погляд став знову веселим.
Объяснение:
надеюсь
ВПРАВА 196. Прості дієслівні присудки (підкреслені):
1. Скресання криги – завжди свято для дітвори і тривога для матерів (М. Стельмах).
2. Все було тут незвичне: і безмежжя просторів, і виття хуртовини вночі, і здичавлений вигляд залоги, що поверталася з мурів фортеці в намерзах снігу, кутаючись у баранячі та вовчі шкури до п'ят (В. Малик).
3. Праця – це основа людського життя і культури (А. Макаренко).
4. Буду мріяти й жити на крилах надій (Д. Луценко).
5. A Рось кипіла в кам'яному ложі, між голих віт кричало вороння, і дві вербички стали на сторожі, щоб ту могилу час не зарівняв (Л. Костенко).
6. Будуть груди пекти ті залишені в полі гранати, те покиддя війни на грузьких слідах череди (Л. Костенко).
7. Вітчизна в нас одна (М. Рильський).
8. Я вибрала долю собі сама, і що зі мною не станеться, у мене жодних претензій нема до Долі, моєї обраниці (Л. Костенко).
__
**Підкреслені прості дієслівні присудки виражені дієсловами дійсного
У реченнях 4 і 6 – складена форма майбутнього часу.
Інші присудки виділені жирним шрифтом