М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Arisha12205
Arisha12205
05.12.2022 22:15 •  Українська мова

провидминяйте на украинском числа 4,6,12,60​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Файрома
Файрома
05.12.2022
З одного боку осінь нас зачаровує своїми барвами, а з іншого – несе у цій кольоровій красі листя приховану небезпеку. Як попереджають  експерти Партії Зелених України і фахівці Національного екологічного центру України внаслідок згоряння однієї тонни рослинних відходів у повітря виділяється дев'ять кілограмів мікрочасточок диму, в якому є важкі метали, зокрема, цинк та інші канцерогенні речовини.За словами екологів, це надзвичайно шкодить і природі, і людині. Крім того, вони нагадують, що за подібне адмінпорушення передбачено штраф (від 340 до 1360 грн для приватних осіб та від 850 до 1700 грн для підприємств та юридичних осіб).Однак, опале листя може послужити і на користь людині, якщо до цього поставитися по-господарські. Воно може бути дармовою вторсировиною. Опале листя  можна доправити на спеціальні майданчики, де воно перетворюється на компост. "За кілька місяців ми отримуємо цінне органічне добриво, яким підживлюємо молоді саджанці. Крім того, листя з парків використовуємо як своєрідну ковдру на зиму для сіянців дерев у наших господарствах", - пояснює генеральний директор КО "Київзеленбуд" Ярослав Макарчук.Водночас, зазначив він, зокрема, в столиці непоодинокі випадки, коли, позбавляючи себе від зайвого клопіту, двірники просто спалюють листя. Так, від початку падолисту в міському саll-центрі вже зафіксовано 44 скарги на згарища біля будинків. Палять листя не лише на околицях (найбільше скарг - 29 - надійшло зі Святошинського району), а й у центральних районах.
4,4(21 оценок)
Ответ:
dianag141517
dianag141517
05.12.2022
Твір на тему Етика спілкування (стаття в газету на морально-етичну тему)       Етика спілкування
      (стаття в газету на морально-етичну тему)
      Слово "етика" часто асоціюється з мораллю, нудними повчаннями батьків, безглуздими обмеженнями, які накладають на себе люди, аби зіпсувати собі усі радощі життя. "Етика спілкування" - вираз трохи кращий, хоча й від нього відгонить чимось нудотно-правильним, як думки маминих мазунчиків, які (мазунчики) вчаться тільки на "відмінно", не палять і не ходять на дискотеки.
      Однак усе не так просто. Етичність конкретної людини здається несуттєвою рисою характеру, доки на вас не впливають її вчинки.
      Якщо вам випадало колись бути в дитячому таборі при розподілі по палатах, то проблема гідних сусідів раптом поставала несподівано гостро. Якщо ви залежали від нечесних людей або тих, хто не додержує свого слова, то певен, що ви зрозумієте мене.
      Етичні принципи людини - це ті закони існування, яким вона підпорядковує свої вчинки. Зрозуміло, що кожному видніше... з погрібника; в усьому можуть бути крайнощі: якісь принципи нам можуть здаватися абсурдними, як-от: берегти свою незайманість до одруження, не вживати алкоголю; а деякі люди з невідомих причин перетворюють кожен свій день на якесь "етичне животіння" - те не роби, того не кажи, того уникай! Жах який! Але з безпринципними людьми, як показує практика, простіше тільки з першого погляду, а в дійсності набагато складніше. За відсутності ідеалів і переконань у спілкуванні нема й не може бути ніякої стабільності. Ніхто не може передбачити наслідки того чи іншого їх учинку чи реакції на певні обставини. Якщо ж ця тенденція прогресує, то суспільство проголошує таких людей соціально небезпечними й захищається від них куленепробивними вікнами психіатричних лікарень і тюремними ґратами.
      Цікаво й те, шо ніхто, навіть запеклі кримінальники, не вітає й не приймає повної аморальності. Навпаки, ті ж в'язні досить жорстоко карають інших за порушення власних, хоч і вовчих, але законів!
      Як же утримати рівновагу, не перетворюючи життя ні на купу заборон, ні на торжество тваринних інстинктів? Є одне правило: "Як хочете, щоб до вас ставились, так і ви ставтесь до інших". Якщо ж, скажімо, ніколи не бажаєте агресії щодо себе, то варто зовсім виключити її зі своїх норм ставлення до людей.
4,4(83 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ