М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
antonenko62
antonenko62
30.01.2020 22:43 •  Українська мова

1. Зніміть риски й запишіть слова правильно. Тільки/що, ані/скільки, як/от, аби/хто, всього/ на/всього, як/най/швидше, слухай/но, поки/ що, ні/хто, де/хто, аби/де, аби/як, ледве/що, дарма/що, хіба/що, хто/сь, ані/хто, як/раз, що/ ДНя, що/року, ні/за/що. 2. Складіть 1 речення дієприкметниковим зворотом та 1 — із дієприкметниковим. Підкресліть звороти як члени речення.

👇
Ответ:
nastyasiminyuk
nastyasiminyuk
30.01.2020

Тільки що

аніскільки

як-от

абихто

всього-на-всього

якнайшвидше

слухай-но

поки що

ніхто

дехто

абиде

абияк

ледве що

хіба що

хтось

аніхто

якраз

щодня

щороку

ні/за/що: якщо прислівник, ЯКИЙ означає, що щось не відбудеться за жодних обставин, то НІЗАЩО (Ми нізащо не станемо друзями). Але Ні ЗА ЩО — якщо немає за що виконувати якусь дію (Не дякуй, бо у цьому випадку точно ні за що.)

4,6(75 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marksensei
Marksensei
30.01.2020

У кожного народу є свої традиції. Їхня історія досягає в глибину століть, сполучає в собі подання про світ, відношення до релігії, ознаки побуту

В останні роки ми часто звертаємося до традицій, тому що усвідомлюємо себе частиною великого народу з найбагатшими досягненнями культури. Той, хто не знає свою культуру й чурается свого язика, не може з повагою ставитися й до культури інших народів

Усвідомлення своєї причетності до великого народу — є усвідомленням себе самого, усвідомленням своєї значимості вмире.

Моє перше знайомство з народними традиціями відбулося давно, коли я був ще дуже маленьким

Було мені років 5 — 6, коли я сам свідомо поніс вечерю до свого хрещеного. Тепер я знаю, що було це на Святвечір перед Різдвом. На вулиці вже стемніло, але ніхто не боявся темряви, дітей було дуже багато, хто ніс вечерю до родичів, а хто — колядував. Тоді я вперше почув колядки. Придя додому, намагався згадати почуте на вулиці, але не зміг. Моя прабаба розтлумачила мені й значення слів з почутої колядки, і самого обряду

Але самі повні враження про народні обряди я привіз із Львова. Разом з іншими учнями нашої школи два роки тому назад я побував на екскурсії в цьому стародавнім місті. Наша подорож була не тільки цікавим, але й пізнавальним, тому що ми не просто гали народні різдвяні обряди, але й приймали в них участь. Повернувшись додому, я навчив своїх друзів різдвяних пісень, почутих там, а в наступному році ми й самі ходили колядувати. Так що всі Святки пройшли незабутні. З тих пор я цікавлюся традиціями інших народів. Я із задоволенням читаю книжки, які містять свідчення про історію й культуру того або іншого народу, я порівнюю наші звичаї із традиціями інших регіонів України й інших слов’янських народів

Скільки обрядів довелося мені побачити. А скільки ще прийде побачити! Адже мир такий великий, життя так дивне, а традиції допомагають збагатити її.

4,7(93 оценок)
Ответ:
vladognev2014
vladognev2014
30.01.2020

 

 На краю яруги стоїть стара осика. Сучки на ній обламані, кора облізла, а в товстому стовбурі видніється дупло. Від дупла до кореневища тягнеться вузька щілина. 

По осиці, дзвінко посвистуючи, бігає голубувато-сіра з білими грудьми пташка. Це повзик. У нього гострий і міцний дзьоб, а над очима проходить чорна смужка,— так, ніби він хмуро насупив брови. Що ж це повзик тут робить? Поживу шукає? Ні! Лісовий штукатур будує собі житло.
Ось він камінцем припав до струмка, а згодом повернувся від нього до дупла з  грудочкою глини у  дзьобику. Утоптав, вмазав глину в щілину й  полетів знову до струмочка. І  так кілька днів. Повзик ніби штукатурить старе дерево.   Минає тиждень. Щілину майстерно замазано. Довго й  старанно трудився повзик. Зате ж і хатка в нього вийшла добротна.

4,8(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ