М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Росла в лесу дикая яблоня. Осенью упало с неё кислое яблоко. Птицы быстро склевали его, поклевали и зёрнышки. Одно только зёрнышки спрятались в землю. Зимой лежало зёрнышки под снегом, а весной стало расти... Из почки наверху вышли зелёные отростки. Почка за покой, листик за листиком, веточка за веточкой-и лет через пять хорошенькая яблонька уверенно проросла на том месте, где упало зёрнышки. Пришёл в лес садовник, выкопал яблонька осторожно, корешков не повредил, перенёс её в сад и посадил в хорошую землю. Перекладіть усно текст на українську мову. Знайдіть сполучення прислівників з дієсловами.

👇
Ответ:
vladchivlad
vladchivlad
18.08.2021

Росло в лісі дика яблуня.Восени впало з неї кисле яблуко. Птахи швидко склювали його, клювали і зернятка. Одне тільки зернятка сховалися в землю. Взимку лежало зернятка під снігом, а навесні стало рости... З нирки нагорі вийшли зелені відростки. Нирка за спокій, листочок за листочком, гілочка за гілочкою-і років через п'ять гарненька Яблунька впевнено проросла на тому місці, де впало зернятка. Прийшов в ліс садівник, викопав Яблунька обережно, корінців не пошкодив, переніс її в сад і посадив в хорошу землю.

4,7(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
milka293
milka293
18.08.2021
Твір на тему дитинство

Коли я був маленьким, то завжди мріяв скоріше вирости. Мені здавалося, у дорослих життя набагато цікавіше – вони можуть піти, куди схочуть, вміють користуватися складними пристроями та керувати автомобілем, можуть самі обирати одяг та не спати після обіду… А батьки тільки посміхалися та казали не поспішати, і що вони віддали би багато, аби знову стати дітьми.

Зараз ми вже підлітки, тому можемо спробувати зрозуміти, що то за пора життя – дитинство. Це світлий безтурботний час, коли щохвилини відкриваєш для себе щось нове, а поруч з тобою люблячі люди, завжди готові до Мати вчить читати по книжках з великими картинками, тато намагається пояснити, що й як працює. Дідусь із бабусею завжди раді нашим візитам. Вони ще молоді й енергійні. Бабуся готує смакоту як на хату гостей та сподівається, що все це з'їм я один. Дідусь проводить екскурсії по саду, який здавався мені величезним.

Перший домашній улюбленець – кіт Мурзик. Перші друзі – сусідські діти, хлопці й дівчата різного віку. Перші сварки та розуміння, що люди бувають різні, дехто легко може образити.

Дитинство накладає відбиток на все життя людини, бо саме в цей період формуються основні риси характеру та світобачення, здібності та таланти. Я знаю декілька підлітків з  нещасливих сімей, так їм і досі важко спілкуватися з іншими та досягати успіхів у навчанні.

Я вдячний своїм батькам за те,  що моє дитинство було щасливим. Я не був розпещеною дитиною, проте мав усе необхідне, а головне – їхню турботу та увагу. Я б хотів, щоб теплі почуття, які викликають дитячі спогади, допомагали нам долати труднощі дорослого життя.
4,8(91 оценок)
Ответ:
3eбpa
3eбpa
18.08.2021
Н. триста сорок
р. трьохсот сорока
д. трьохстам сорока
з. триста сорок
о. трьомастами сорока
м. на трьохстах сорока

н. симсот симдесят дев,ять
р. симсот ( семисот) симдесяти( тьох) дев,яти( тьох)
д. семистам симдесяти( тьом) де,яти( т ьом)
з. симсот симдесят( тьох) дев,ятьох
о. семистами симдесятьма( тьома) дев,ятьма( тьома)
м. на семистах симдесяти( тьох) дев,яти ( тьох)

н. тисяча висимсот шистдесят два
р. тисячи восьмисот ШИС тдесяти( тьох) двоих
д. тисячи восьмистам ШИС тдесяти( тьом) двом
з. тисячу висимсот шистдесят( тьох) двох
о. тисячею восьмистами шистдесятьма( тьома) дома
м. на тисячи восьмистах ШИС тдесяти( тьох)двоих

н. симсот
р. семисот
д. семистам
з. симсот
о. семистами
м. на семистах

н. двисти п,ятдесят шисть
р. двохсот п,ятдесяти ( тьо х) шести ( шистьох)
д. двомстам п,ятдесяти( тьом) шести( шистьо м)
з. двисти п,ятдесят( тьох) шести( шистьох)
о. двомастами п,ятдесятьма( тьома) шистьма( шистьома)
м. на двохстах п,ятдесяти( тьох) шести( шистьох)
4,6(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ