Я вчуся в дуже хорошому класі. Всі учні у нас дуже цікаві і різні, при цьому у нас є багато спільного. Наш клас завжди був дружнім, всі хлопці з нашого класу, підтримують один одного у всьому, по можливості допомагають.
На перервах ми часто обговорюємо спортивні та інші новини, ділимося цікавими відеороликами, показуємо забавні фотографії на телефонах. За вихідні зазвичай новин накопичується дуже багато і на початку тижня всі однокласники охоче діляться ними один з одним.
У літні канікули ми часто збираємося з однокласниками і граємо на майданчику перед школою в різні спортивні ігри. Це і доганялки, і квадрат, і футбол, і багато інших ігор. А взимку після школи ми граємо з хлопцями в сніжки, ліпимо сніговиків і снігових баб, іноді катаємося з гірки.
Объяснение:
Багато говорити і багато сказати — не одне й те ж саме.
Софокл
Буду я навчатись мови золотої
Прислівник — це незмінювана частина мови, яка виражає ознаку дії, стану, ознаку іншої ознаки і відповідає на питання як? коли? де? куди? звідки? якою мірою? чому? з якою метою?
У реченнях прислівники найчастіше виконують роль обставини, інколи — означення: Раз то мовить по-грецьки, удруге — по-турецьки (Нар. дума); На той час я уже встиг забути, що таке ковбаски по-віденському, флячки по-львівськи, кава по-турецьки… (Р. Іваничук).