М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вправа 204. Від дієслів недоконаного виду утворіть дієслова доко- наного виду за до префіксів. Простежте, чи мають видові пари
одне й те саме лексичне значення.
Їхати, читати, малювати, кроїти, прасувати, варити, прати,
чистити, мити, мести, плести, копати, полоти, віяти, сіяти.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:

Дивись у поясненні.

Объяснение:

Авторка вірша закликає шанобливо  ставитися до своїх слів і мови.

Заклик «Не цурайся слів» я розумію як прохання не відмовлятися, не зневажати рідну мову та  спілкування.

Звернення «Бережіть слова»- я розумію, як заклик обачливо ставитися до використання слів, вживати слова характерні для рідної мови, не засмічувати свою  мову словами-паразитами.

Вираз «Стерегтися слів»- значить бути обережним і уникати спілкувань з використанням нецензурних виразів та не використовувати лихих слів у своїй мові.

4,4(39 оценок)
Ответ:
Onoo
Onoo
01.03.2022
    Мова є основним комунікаційним засобом людини. Завдяки мові ми можемо спілкуватися один з одним, обмінюватися думками. Виходячи з цього можна сказати що мова формує і  безпосередньо впливає на свідомість людини.
      Кожен народ – має свою мовну картину світу, тобто в мові проявляється ментальність, і водночас мова формує оригінальний, неповторний погляд суспільства на світ та різні соціальні процеси у ньому.
     Слова народних пісень, історія, фольклор – все це формує мовно-національну свідомість людей, а вона, в свою чергу, впливає на всі сфери суспільного життя українців. Поступово в суспільстві усвідомлюється думка, що не лише людина володіє мовою, але й мова володіє людиною.
      Українська мова на сьогоднішній день– це лише засіб спілкування народу, через мову відбувається процес самоідентифікації українців. Тобто самоідентифікація залежить від значення рідної мови для особистості, від частоти та важливості її використання під час спілкування.
       Як вже зазначалось, свідомість і самоідентифікація людини починається з мови. Мова в людині закладена генетично, вона є ланцюгом, що зв'язує різні покоління. Мова визначає національний характер людини. І я думаю, що саме самоусвідомлення людини починається з оволодінням нею рідної мови, культури та історії.
4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ