М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
girl148
girl148
07.05.2023 10:29 •  Українська мова

Гармонія людини і природи як велика духовна цінність​

👇
Ответ:
ZloYDedyskA
ZloYDedyskA
07.05.2023

У природі людина повинна бачити ніби відображення себе самої, природа - це близьке створіння, з яким можна бути цілком відвертим, ділитися своїми почуттями, думками, сподіваннями. Між людиною і навколишнім світом споконвіків існував духовний зв"язок, духовна і матеріальна єдність. Людина завжди вважала себе дитиною природи.  

Це спонукає її любити, цінити, поважати природу. Але чи завжди ми вгамовуємо свої споживацькі інстинкти, приборкуємо нестримне бажання здобути з довкілля все найкраще і в якнайбільшій кількості? Таке хижацьке ставлення до найголовнішого в нашому житті зрештою призводить людину до самознищення.  

Ознакою здоров'я людини і природи є краса, гармонія, приємні пахощі, краєвиди. Тому нас неприємно вражає, коли, мандруючи  лісом, ми раптом натикаємося на залишки "цивілізації": пластикові пакети, посуд, ганчір"я, пляшки... Це безладдя псує красу, воно відбирає в людини те здоров"я, яке вона могла б отримати від здорової природи. Природа дуже хвора, земля потребує твоєї, людино, турботи й заслуговує на твою любов.  

Природа - годувальниця. Вона, як мати, з якою ми з"єднані пуповиною, дає нам все, що потрібно для життя. І не лише матеріальні блага постачає нам природа, а й виховує нашу свідомість, вона є джерелом національного характеру й менталітету людей з різних куточків земної кулі. Що інше, як не природа, стало основою для розвитку наукових знань, що ними оволоділо людство? З чого, якщо не з природи, людина черпає наснагу до творчості, хист до мистецтва? Ця єдність дає нам і відчуття духовності, спонукає до роздумів про вічність життя на Землі, про одвічну мудрість та могутність природи.  

4,4(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
KKnoneTT
KKnoneTT
07.05.2023
Квіти - це прекрасні рослини, які коли-небудь були створені природою. Я дуже люблю гати за тим, як розпускаються бутони квітів, особливо троянд. У нашому дворі росте багато троянд, але особливу увагу я приділяю тільки однієї. Щоранку квітка починає оживати від першого дотику ніжних сонячних променів, які будять його запашні пелюстки.
Коли я закриваю очі, в моїй уяві постає ніжне, тендітне створіння. Воно росте на алеї, серед таких же кольорів.
Одного разу, коли я прийшов зі школи, я побачив свою улюблену троянду, що стоїть в склянці з водою. Засмучення і печаль охопили моє серце. Я відчув біль в душі, наче я був тієї самої зрізаної трояндою.
Пройде час, троянда зів'яне, і її колись запашні пелюстки опаде. Я закликаю всіх милуватися красою троянд, що ростуть на алеї, а не стоять у вазі або в склянці.
4,4(82 оценок)
Ответ:
Xtrail
Xtrail
07.05.2023

9.Речення з відокремленим додатком
      Б) |За винятком баби Оришки|, малий Чіпка нікого не любив.


11. Речення, у якому відокремлена обставина виражена дієприслівниковим зворотом:
     А) І я зими крутий долаю норов, |обличчя підставляючи вітрам|.


12. Речення,у якому відокремлена обставина виражена іменником з прийменником
     Б) |Через брак часу|, до замку не заїжджали.


3. Речення з відокремленим членом речення
    В) Мої дні течуть тепер серед степу, серед долини, |налитої зеленим хлібом|.


4. Речення з відокремленим означенням
    Б) У саду вже снують по доріжках, |усипаних піском|, поодинокі пари. 

4,6(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ