М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти діалог (на 18 реплік) На тему

"Домовленість з класним керівником що до екскурсії до канева"

👇
Ответ:
Admer
Admer
16.05.2021

Объяснение:

Прости только так, у меня просто клава тупая


Скласти діалог (на 18 реплік) На темуДомовленість з класним керівником що до екскурсії до канева
4,4(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
3aHo3a1538
3aHo3a1538
16.05.2021

Я завжди просив дозволу у батьків завести в будинку собаку чи кота, але вони ніяк не хотіли погоджуватися. А одного разу самі подарували мені … хом’яка. Я дуже здивувався такому подарунку, адже нічого не знав про ці маленьких звірів. Довелося йти в бібліотеку, щоб скоріше дізнатися про хом’яків все: що вони їдять, як живуть, що люблять. Ми купили нашу хом’яку клітку з безліччю різних пристосувань для годування та розваг. Хом’як відразу ж почав облаштовуватися в своєму новому будинку, а я – придумувати йому відповідне ім’я.

 
Врачи в шоке! Папилломы - признак вируса ВПЧ внутри ...ПОДРОБНЕЕ

Хом’як великий, дебелий. Шерсть у нього жорстка, ри- ж-коричнева, вушка гостренькі, рожеві, чорні очі-намистинки. На маленьких лапках хом’ячка виразно видно всі п’ять пальчиків. Пальчики крихітні, рухливі. І було б правильніше називати лапки хом’яків руками – такі вони вмілі. Дуже цікаво гати, як звір обідає. Спочатку він запихає за щоки неабияку кількість припасів на чорний день, потім перетягує їх в свої потаємні кладовочки в будиночку. І тільки потім сідає обідати. Їсть хом’як акуратно, швидко й зосереджено, спритно допомагаючи собі маленькими лапками. А після обіду забирається в затишне місце спати. Спить він солодко і міцно і навіть смішно хропе уві сні.

Дивився я на нього, дивився і вирішив, що треба назвати його Борькой. Батьки погодилися зі мною.

Ми любимо гати за нашим Борькой: як він їсть, як спить. Але особливо весело дивитися, як хом’ячок розважається: бігає по свого будиночка, за високими драбинках, крутить маленький барабан і дзвенить дзвіночками.

Я дуже задоволений своїм вихованцем.

4,4(23 оценок)
Ответ:
Noksiwin
Noksiwin
16.05.2021
- Привіт, Олесю! Як твої справи? - Привіт, Аня! В мене все погано! Минулого вівторка я зробила величезну помилку. - Де саме? - В моему гуртку є один хлопчик, який мені дуже не подобався... Я про нього постійно говорила нісенітниці своїм подругам і ми чимало сміялися над ним, але після тренування мені стало зле... Дуже сильно розболілася голова, а мої подруги покинули мене сказавши мені: "Вибач, але ми тобі не до справляйся сама!". І знаєш що? Мені допоміг той хлопчик, якого я називала поганими словами. Тоді мені так було соромно! Я зрозуміла, що не головне, як він одягнутий, яка в нього зовнішність, а головне його внутрішній світ! - Ого! Я завжди вважала, що зовнішність це головне, але завдяки тобі я зрозуміла, що зовнішність не грає таку важливу роль, як внутрішній світ. Дякую тобі! - Зупинись! Я теж це зрозуміла тільки минулого вівторка, так що немає за що мені дякувати! Краще ходімо я тебе познайомлю з тим хлопчиком?! - Ходімо!
4,4(68 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ