Нас попросили намалювати ілюстрацію до твору Тараса Шевченка.
У центрі міста скоро побудують гігантський хмарочос.
У татка є значок "почесний турист".
Оптимістичний погляд на життя - запорука успіху.
Лист-поздоровлення
Добрий день, шановний лікаре ([можна замінити на якесь ім'я]). Вам пише той-то той-то ([можна вказати власне ім'я]).
Вітаю Вас з новорічними святами!
Нещодавно Ви врятували мені життя, за що я вельми вдячний/вдячна. Якби не Ваша поміч, мене, либонь, не було б на білому світі.
Наближаються новорічні свята, тому спішу (поспішаю?) поздоровити Вас з таким великим празником. Хотів би/хотіла б побажати міцного здоров'я, довгого, безхмарного життя і, насамперед — справжнього чуда на цю новорічну ніч. Адже це не просто свято, що розпочинає наступний рік, не просто щорічні поседеньки з родичами навколо обставленого наїдками стола, ні, це— саме той час, коли приходить диво. Воно, мов зірочка, спускається з неба, несучи за собою широку смугу світла і тепла, а потім гасне. Справжнє чудо, нажаль, а, можливо, на щастя, довго не триває. Однак більш прекрасної миті просто не знайти.
Ви врятували мене, і я можу знову жити, як раніше. Так, для мене це було справжнім чудом. І тому я би хотів би/ хотіла б віддячити тим же.
З Новим роком, та наступними зимовими святами, лікаре! Нехай щастить.
Дата:..
З повагою, ... .(вказати своє ім'я). Підпис(не обов'язково)
Щоб було оригінальніше, можу порекомендувати схематично зобразити марки перед текстом.
Вишивана сорочка — улюблений одяг кожної українки. Вони прикрашали сорочку магічними знаками сонця, поля, води. Вважалося, що ці символи відводять від людини хвороби і нещастя. І сама тканина сорочки, і вишивка, і колір ниток мали чарівну силу.
Для вишивання потрібні нитки "муліне". їх слід спочатку проварити із сіллю, щоб вони не линяли. Потім нитки слід гарненько прополоскати й висушити.
Найлегше вишивати на канві, бо на цій цупкій тканині плетиво ниток утворює маленькі й великі дірочки. Потрібно порахувати, скільки клітинок займе орнамент у ширину і, накинувши з кожного краю по чотири клітинки, відрізати шматок канви.
Втягнувши нитку у голку, можна братися до вишивання. Вколювати нитку потрібно у велику дірочку канви і виколювати нижче у дірочку так, щоб зверху утворився косий стібок. Це буде півхрестик. Коли зробити такі самі стібки назад по тих же проколах, косі стібки ляжуть в іншому напрямку і утворять хрестики.
Я вдячна бабусі за її науку, за те, що відкрила мені таємниці вишивки.
це була захоплююча ілюстрація минулих подій на папері бумаги
граючись на набережній діти побачили гігантський корабель, що рухався до порту
я знаю одного хлопчика: він справжній турист
вчені дають оптимістичний прогноз на майбутнє