М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Спишіть, розставляючи розділові знаки, поясніть їх уживання. Зіставте синтаксичні особливості складному рядних речень з однорідними членами речення 1. Сніг на моте лісна пони все стоятимуть у коричневому уборі зберігаючи його як найбільшу окрасу.
2. Багря не сонце сутінню лісною у просвіт хмар показує кіно і десь на пісні під синою сосною ведмеді набирають доміно.
3. Чи то ти скачеш а чи земля та навстріч стрибає?
4. Це або місяць вирина з облака або вільний вітер пронесеть ся лукою або мороа ударить.
5. На траві на деревах довго не висихала роса а над ставком у яскравому сонці не танун низький синьо-зелений туманець.
6. То іволга у пісні іх дзвенить то хлопчик друзів кличучи свистить то соловейко розсипае трелі то колесо немазане скри пить.
7. Земля не може жити без сонця алю людина без щастя.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
FlaNNkY
FlaNNkY
30.12.2022


1.Назва української грошової валюти — гривні походить від назви прикраси з золота та срібла, яка була схожа на обруч
1. Гривня — українська грошова валюта.
2. А слово «футбол» — іноземне. По-англійські «фут» (foot)- означае нога, а «бол»(ball) — м'яч.
2. Футбол — спортивна командна гра, в якій треба передавати партнерам м'яч ногами, та намагаючись забити його у ворота суперника. 
3.Слово портфель походить від французького слова «porter feuille», що означає «переносити аркуші паперу».
3. Портфель — це приладдя, схоже на сумку, у якому студенти, учні переносять учбові матеріали.

4,8(58 оценок)
Ответ:
boha3
boha3
30.12.2022
Історія слов’янського християнства нерозривно пов’язана з Києво-Печерською Лаврою. Не було і немає на Русі більш давнього пам’ятника культури та архітектури, ніж комплекс печер, увінчаний храмами з золотими куполами. Стародавній Київ дбайливо зберігає святині на високому правому березі Дніпра, в усьому світі немає аналогів схожого монастирського комплексу. Не відвести очей від багато прикрашених храмів, та немало скарбів лаври знаходяться під землею, в ближніх і дальніх печерах.
Основою оплоту християнства послужили численні підземні печери, де спочатку жили ченці. Це відбилося і в назві: «Печерська» означає печерна. У 1051 році, під час правління Ярослава Мудрого, почали будуватися храми. У 70-і роки XI століття був побудований Успенський Собор – крізь століття він проніс силу і велич, пережив пожежу і Другу Світову Війну, але зберіг для нащадків сім золотих куполів, які досі є серцем Лаври і християнської України. Від величі монументальних споруд захоплює дух, серце стукає вдвічі швидше.
Велика дзвіниця Києво-Печерської Лаври досі є одним з найвищих будівель в Києві. Вона виглядає як восьмигранна вежа з позолоченим куполом. Її висота разом з хрестом становить майже сто метрів. Дзвони курантів на самому верхньому, четвертому ярусі, відбивають кожну чверть години. Успенський Собор і Троїцька надбрамна церква не зберегли початкових контурів – в ході реконструкцій будівлі придбали риси бароко з фігурними фронтами і багатими ліпними прикрасами, але в їх основі – стародавнє каміння фундаменту початку XII століття.
Одна з найпізніших споруд у лаврі – церква в ім’я святих Антонія і Феодосія і прилегла до неї трапезна палата, побудовані у 1893-1895 роках. За трапезною розташований оглядовий майданчик з якого у будь-яку погоду можна розглядіти води Дніпра. Сьогодні кожен бажаючий може відвідати храми, і музеї внесені до спадщини ЮНЕСКО, доторкнутися до таємниць століть і долучитися до святості стародавніх ікон.
4,4(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ