М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dias200620
dias200620
31.01.2023 09:54 •  Українська мова

Отметить строку глаголов, принадлежащих к I спряжения. А блестеть, волочить, простить; Б вытоптать, падать, ходить; В резать, таять, сдвинуть; Г встретить, отдохнуть, состариться. 2.Познач предложения, в котором употреблено глагол совершенного вида. А Все бодрые, но молчаливые. Б то неожиданно шорох в темноте. В Огонь неистово полыхает, вокруг тишина. Г Тут навстречу из темноты Нерпа. 3.Установы соответствие между глаголами и их формами. А глагол в времени; А буду помнить; Б глагол в настоящем времени; Б получило; В глагол в неопределенной форме; В струится; Д глагол в будущем времени; Г думать; Д пошли. Прочитай текст. Выполни задание 4,5. (1) В этой волне пролетел над седой головой деда птица и слегка задел его голову крылом. (2) А может, только ветерок от крыла повеял. (3) Но от этого дед аж в сторону видскочев. (4) Он не мог понять, что его так смущает. 4.Познач предложения, в котором допущено орфографическую ошибку. А первое; В третий раз; Б другое; Г четвертое. 5. Отметить предложение, которое содержит однородные сказуемые. А первое; В третий раз; Б другое; Г четвертое. 6.Познач строку глаголов, в которые надо вставить буквы е, ё: А продавит ... ться, отразится "... боишься, промолчи ... ш; Б ться, нос ... ш, розступ ... ться; В услышит ... ш, отметь ... ш, подделает ... ш; Г предлагается ... ш, зизна ... боишься, цвет ... ться. 7.Познач строку глаголов, принадлежащих к II спряжения А блестеть, волочить, прощать; Б вытоптать, падать, ходить; В резать, таять, сдвинуть. Г встретить, отдохнуть, состариться. 8.Познач строку глаголов в начальной форме А поверь, пусть знают, снимем; Б стелются, спросить, скрутил бы; В признался бы, поздравьте, украшать; В соревноваться, разворовать, отвлекаться. 9.Познач строку личных глаголов. А. отличаемся, приходят, играешь; Б обозначить, собираетесь, вести себя; В выкрутится, сфотографировать, заберу, Г идет дождь, темнеет, зимовать. 10. Отметить строку глаголов несовершенного вида. А столкнуть, играют, произнесу; Б ждать, кращатиме, украшают; В вернуться, загореться, рассуждает; Г болеть, посмотрят, остановиться. 11. Опиши свое хобби. Подчеркни глаголы ИИ спряжения.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Медуха
Медуха
31.01.2023

1. "Або зі щитом, або на щиті"

— добитися до цілі будь якою ціною.

2. "Боятися смерті — на світі не жить!"

— тут о поняттях сміливості та боягузтві.

3. "За праве діло стій сміло"

— відвага, стійкість.

4. "Кожний майстер колись був невмілий"

— кожен з чогось починав, все одразу не приходить — треба цього навчатися, потім все прийде з досвідом.

5. "Не такий страшний чорт, як його малюють!"

— тут йдеться про те, що люди часто дуже сильно бояться щось невідоме, але на самій справі часто це буває не так і страшно, як здавалось.

4,4(7 оценок)
Ответ:
0AlikaLi0
0AlikaLi0
31.01.2023

) З чорних хмар, що повисли над Десною, раптом повалив лапатий сніг (І.Цюпа). 2) Хто волю хоче вбить, той згине (Д.Величко). 3) Мислив я, що кожне серце має інший ритм - одмінний (М.Рильський). 4) Де пахнуть у копицях трави, примруживсь явір кучерявий, із усміш­кою на виду (М.Терещенко). 5) У чарівні ночі, коли місяць вставав над садами, у вікна лились давні цілющі пахощі квітів (В.Скляренко). 6) Вишні цвіли так рясно, неначе вкривав їх пухнастий сніг (Ю.Яновський). 7) Зорі яскраво мерехтять в недосяжній вишині, ніби золоті зерна розсипані (І. Цюпа). 8) Мабуть тому, що село коло річки близько таке все свіже - зелене та яре (Марко Вовчок). 9) Народ сам собі скує волю аби тільки не заважали (І.Коцюбинський). 10) І минуле було прожите для того, щоб ствердити майбутнє (М.Стельмах). 11) Теплий туман слався по полю і наливав балку по самі вінця так, що дерева потопали в ньому (М.Коцюбинський). 12) Вранці, хоча й визирнуло сонце тепліть, не потеплішало (І. Демченко). 13) Як хороше пройтись тобою, земле моя, особливо в жнивну пору: коли поля стиха, подзвонюють струнами стеблин, коли над гречками гу­дуть арфи і снують свої струни невтомні бджоли, коли жайворон грає в блакиті на першій скрипці, а соняшники б’ють у литаври (І.Цюпа). 14) Коли не вмів ще й букваря читати, ходив, як кажуть, пішки під столом, любить людей мене навчила мати, і рідну землю, щоб там не було (В. Симоненко). 15) Сухомлинський був схожий на сівача, що вийшов у поле з мішком добірного зерна і поспішав висіяти в грунт, розкидаючи щедро, щоб не залишилось воно в засіках його пам’яті, а впало в родючу землю і проросло буйними сходами (Кардуй). 16) Фундамент на якому стоїть школа і будується все що робиться в школі – це різносторонні знання, багате розумове життя, широта кругозору, постійне інтелектуальне зростання кожного вчителя (В.Сухомлинський).

4,6(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ