М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір-мініатюру в художньому стилі на тему "весняна злива", використавши безсполучникові складні речення з однорідними і неоднорідними частинами.

👇
Ответ:
kostynbai
kostynbai
19.09.2021

Все почалося з того ,що почали насувати хмари.Тихо в лісі , гай темніє, з поля вітер віє.

Все видно було здалеку.У небі мерехтіли страшні блискавки.Стало так страшно- я побігла до дерева. Починав накрапати дощ. Вітер здіймав листя з дерев. І ось, нарешті пішов сильний дощ, справжній, весняний.

4,5(87 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tashernaut
Tashernaut
19.09.2021

В Україні козаків було багато. Вони ходили в походи, воювали та захищали свою землю. У наш час козаків немає, але про них пам'ятають та поважають. Є також відомі постаті серед них. Богдан Хмельницький - гетьман запорозького війська.Назвемо їх усіх поіменно:  Іван Виговський , Юрась (Юрій) Хмельницький ,Павло Тетеря, правобережний гетьман , Іван Брюховецький, лівобережний гетьман , Степан Опара, правобережний гетьман , Петро Дорошенко  та інші. Є в Україні січі. Їх налічувалося 7 : Томаківська, Базавлуцька, Микитинська, Чортомлицька, Кам'янська, Олешківска, Запорізька.

Объяснение: я думаю так

4,7(34 оценок)
Ответ:
meowth1
meowth1
19.09.2021

Починаючи з сер. XIX ст., у Західній Україні крізь залишки феодалізму пробивалися паростки соціального прогресу. Помітне пожвавлення в економіці почалося наприкін. 60-х — на поч. 70-х років. Та лише в 70—80-ті роки відбулося становлення фабрично-заводської промисловості, хоча й тоді з 869 підприємств Східної Галичини більшість були дрібними, на яких було зайнято по 5—10 робітників. Дрібні підприємства переважали також на Буковині та в Закарпатті. Провідними були борошномельна, лісопильна, нафтова галузі, де до сер. 90-х років завершився промисловий переворот.

Названі вище галузі виробництва у Галичині стимулювали залізничне будівництво. У 60-ті — на поч. 70-х років західноукраїнські землі отримали залізничне сполучення із Заходом, яке здійснювалося не тільки з економічних, а й з воєнно-стратегічних міркувань. Згодом воно з'єднало Львів з українськими землями, що входили до складу Росії. До поч. 1901 р. довжина залізниць досягла 3859 км, що сприяло розвиткові торгівлі й промисловості.

Наприкін. XIX ст. почали розвиватися металообробна та машинобудівна галузі промисловості, хоч і на низькому технічному рівні.

Проте Західна Україна залишалася землеробською. У сільському господарстві почали застосовувати нову техніку, вирощувати нові культури, використовувати вільнонайману працю, розвивати торгове тваринництво та зернове господарство. Земля, як і раніше, була зосереджена в руках поміщиків і селян, які розбагатіли. У Східній Галичині налічувалося 80 % дрібних селянських господарств, на Буковині — 87 %. Схожа картина ігалася і в Закарпатті.

Селяни сплачували непосильні викупні платежі, витрачали великі кошти на тривалі судові процеси заліси й пасовиська, пропінацію. Економічний тягар значно посилювали також прямі та непрямі податки, різноманітні повинності. Погіршували непросту ситуацію й корчми, що стали неодмінним атрибутом західноукраїнських сіл.

Становище селянства Західної України значно погіршилося внаслідок економічної кризи 70—80-х років XIX ст. Зокрема, Галичина за смертністю населення посідала перше місце в Європі. Тому не дивно, що впродовж усього пореформеного періоду не припинялася боротьба селян за свої права. У Східній Галичині й Північній Буковині відбувся 871 селянський виступ. Селяни використовували такі форми боротьби: відмову працювати у поміщицьких маєтках, страйки, збори, захоплення поміщицьких земель, втечі, підпали.

4,7(99 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ