М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Текст про весну вживаючи прикметники в переносному значенні

👇
Ответ:
Максбабич
Максбабич
10.05.2021

Весна наче сто крила  за нею услід співучі пташки. . Підпливають верби кучеряві , синіють луки заливні. Коли приходить ця красива дівчина яку звуть Весна подих затримується як вона пахне яке дивовижне диво. Я таку люблю цю пору бо вона як чарівна Фея !

 

 

 

4,7(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
artikrv
artikrv
10.05.2021

Я приходжу зі школи, роблю домашні завдання, а потім іду грати з друзями у футбол або до спортивної секції — я серйозно займаюся альпінізмом і тенісом. Коли повертаюся додому, зазвичай маю вільний час. Допомагаю мамі вимити посуд або батькові — щось відремонтувати в домі (чи ми йдемо до гаражу щось полагодити в машині). Потім ми граємо в різні ігри — шашки, шахи, нарди. Крім того, я дуже люблю читати. Мені дуже подобається фантастика, особливо Рей Бредбері та Олді, а також детективи, в першу чергу Агати Крісті й Чейза. Мені завжди цікаво розгадувати хитросплетіння сюжету: хто є злочинцем, які його мотиви? І що заплутаніший сюжет, то захопливіше.

Якщо я не читаю, то дивлюся телевізор. Я дуже люблю старі фільми-комедії, вони здаються мені більш людяними та добрими, ніж сучасні: «Кавказька полонянка», «Діамантова рука», «Операція “И”». Але мені подобаються й нові стрічки. Наприклад, дуже цікавим виявився фільм «Адмірал» із Костянтином Хабенським у головній ролі. По-перше, мене захопив сюжет, а по-друге, і це головне, закортіло більше дізнатися про революцію початку XX століття, громадянську війну й особистість адмірала Колчака. Я перечитав неймовірну кількість літератури та дізнався багато нового й цікавого. Наприклад, виявилося, що Колчак був не лише моряком і адміралом, а й науковцем, дослідником полярних земель.

Вихідні дні я завжди проводжу активно: залежно від пори року катаюся з друзями на велосипедах, роликах або лижах чи ковзанах. А минулих канікул ми з класом ходили в похід! Ми пройшли пішки майже всю область, відвідували музеї та визначні місця нашої малої батьківщини, ночували в наметах, варили кашу на вогнищі, співали пісень під гітару. От коли було весело й цікаво!

Коли настане зима, поїду до Карпат — кататися на лижах. Мрію так спускатися з найкрутіших гір, як це роблять спортсмени. Впевнений, що в мене вийде! А ще мрію поїхати до Парижа, щоб побачити Лувр і славетні витвори мистецтва, які в ньому зберігаються. Тож буде куди витратити вільний час!

4,8(57 оценок)
Ответ:
ruslanmorozko
ruslanmorozko
10.05.2021
«Пісня - душа народу» Пісня супроводжує український народ протягом усієї історії його існування. У часи розквіту та занепаду, під час важких випробувань війнами, бідністю, національного гніту народна пісня допомагала людям. У ній – пам'ять про визначних історичних діячів, про минуле, щирі почуття. У радісні хвилини життя – при народженні немовляти, хрещенні, весіллі, на будь-яке свято – пісня неодмінно лунала, зігріваючи душу та підіймаючи настрій. Пісня допомагала в праці та в дорозі. Мабуть, така співуча в нас українська душа. Є давня легенда, пов’язана з пісенністю українського народу. У ній розповідається про те, що Господь обдаровував усі землі світу багатствами, тож українській землі, яка постала перед ним останньою, не залишилося нічого, окрім народної пісні. Мабуть, ця легенда виникла в часи великих бід, що випали на долю нашого краю. Та пісня, пообіцяв Господь, до людям пережити всі лиха та ще й нестиме радість та світло. В українських народних піснях живе вся історія нашого буття. У них і кохання, і побутове життя, і праця, і військова слава. Українські пісні надзвичайно мелодійні, щирі та прості. Вони нікого не залишають байдужими. Незважаючи на те, що багато з них народилися з болю, вони несуть світло та свято життя. У наших піснях немає жорстокості, агресії, навпаки – прагнення щастя, любові, добробуту, гумор, що найкраще характеризує національні риси нашого народу. Без рідної пісні ,як і без рідної мови, людина не може висловити своїх почуттів. От як пише про те І. Драч: А пісня - це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лиша — Чим глибше пісня, тим ясніш душа. Народну пісню треба берегти, бо в ній – невичерпні багатства душі цілого народу.
4,8(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ