М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

роль і значення української культури високоякісних поетичних перекладів творів світової літератури? це як творче завдання до письмового переказу​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
asd000fgh000
asd000fgh000
14.02.2020

Багато в Україні є красивих міст і сел, але найбільше мені подобаеться рідне місто Дніпропетровськ.У ньому я народилася і живу, тут я познайомилася зі своїми друзями,пішла до школи. У школі на уроках вчитель розповідає нам про славетне минуле нашого рідного краю. У моєму місті є багато проспектів з красивими будинками, театрів і кінотеатрів, парків відпочинку.

  З мамою у вихідні дні ми прогулюємося його чепурними вулицями. Мені приємно блукати в тіні дерев і дивитися на все, що відбувається навколо.

  Я своє місто дуже люблю.

 

 

Якось так... 

4,8(5 оценок)
Ответ:
Liova23
Liova23
14.02.2020
     Міні твір-роздум на тему "Земля-наш дім. Бережіть її!" пропоную скласти так:

     Земля – це наш дім, про який необхідно піклуватись. Земля дарує нам свої плоди, годує нас, дає цілющі сили. Але ми, люди, ставимось до неї дуже недбало. Чому так відбувається? Можливо тому, що не кожен з нас відчуває необхідність піклуватися про Землю.
     Приходячи на природу, люди не прибирають за собою сміття, розпалюють багаття в заповідних зонах. На великих підприємствах немає очисних споруд. Земля може відплатити за таке ставлення до неї великими катастрофами з чималими людськими жертвами. Жити треба у гармонії з навколишнім світом. Земля – наш дім, тому, бережімо її!
4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ