М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

НАПИСАТИ 5 речень з перехідними та неперехідними дієсловами

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Masha1211111111
Masha1211111111
09.05.2022
1. Визначте тип односкладного речення 1. А мені шкода хлопця.
Тип: окличне речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення відчуттів, емоцій, спонукальних дій, побажань і т.д. В даному випадку, речення виражає шкоду за хлопця.

2. Хочу слухати забуті пісні, хочу бачити місячні зорі.
Тип: побажальне речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення побажань, бажань. В даному випадку, автор виражає бажання слухати забуті пісні і бачити місячні зорі.

3. На чужому коні не наїздишся.
Тип: присудкове речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення факту, опису, оцінки та інших характеристик. В даному випадку, речення виражає факт, що на чужому коні не можна наїздити.

4. Здавна розповідають про загадкові підземні ходи Ужгородського замку.
Тип: розповідне речення.
Пояснення: Речення вживається для розповіді, повідомлення, опису подій, явищ. В даному випадку, речення розповідає про загадкові підземні ходи Ужгородського замку.

5. 3 печі сирого хліба не виймають.
Тип: спонукальне речення.
Пояснення: Речення вживається для спонукання до дії, наказу, прохання. В даному випадку, речення спонукає до того, щоб не виймати 3 печі сирого хліба.

6. На сході вже світає.
Тип: констатувальне речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення факту, опису. В даному випадку, речення робить висновок про те, що на сході уже світає.

7. Повіяло ранніми осінніми холодами.
Тип: констатувальне речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення факту, опису. В даному випадку, речення робить висновок про те, що повіяло ранніми осінніми холодами.

8. Продовжую писати ці нотатки.
Тип: присудкове речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення факту, опису, оцінки та інших характеристик. В даному випадку, речення виражає факт, що автор продовжує писати нотатки.

9. У ХIII столітті княгиню Ольгу оголосили святою.
Тип: присудкове речення.
Пояснення: Речення вживається для висловлення факту, опису, оцінки та інших характеристик. В даному випадку, речення виражає факт, що княгиню Ольгу оголосили святою у ХIII столітті.

10. По-різному оповідають про місце народження та походження княгині Ольги.
Тип: розповідне речення.
Пояснення: Речення вживається для розповіді, повідомлення, опису подій, явищ. В даному випадку, речення розповідає про те, що оповідають по-різному про місце народження та походження княгині Ольги.

11. Iноді людям щастить у житті. Мені до роботи не звикати.
Тип: протиставні речення.
Пояснення: Речення вживаються для протиставлення двох протилежних речень. В даному випадку, перше речення виражає загальне твердження, що іноді людям щастить у житті, а друге речення виражає особисту думку автора, що він не звикатий до роботи.

12. Скриня, старенький стіл, лава та ще табуретка.
Тип: перелічувальне речення.
Пояснення: Речення вживається для перелічення предметів, ознак, явищ тощо. В даному випадку, речення перелічує предмети - скриня, старенький стіл, лава та табуретка.
4,6(36 оценок)
Ответ:
anyanaffanya
anyanaffanya
09.05.2022
Давайте разберем, что такое "однорідні і неоднорідні означення" в контексте данного вопроса, а затем выделим по 6 предложений с каждым видом означений из повести "Дорога с трудом" (или "Дорогою ціною").

Однорідні означення - это такие означения, которые имеют одинаковую грамматическую форму и одинаковое значение, поэтому они могут встречаться одновременно в одном предложении и не менять его смысла.

Неоднорідні означення - это такие означения, которые имеют различную грамматическую форму или значение и не могут использоваться одновременно в одном предложении без изменения его смысла.

Теперь давайте перейдем к поиску предложений с однорідними означеннями в повести "Дорога с трудом". Вот несколько примеров:

1. "Всі ми свататимемо тепло, щиро, з повагою, відкрито, нікого не образимо."
В этом предложении мы видим однорідные означения "тепло, щиро, з повагою, відкрито, нікого не образимо", так как они все имеют одинаковую грамматическую форму (наречия) и одинаковое значение (способности сватати).

2. "Увесь жіночий колектив виступить справджено, рішучо, активно."
Здесь мы видим однорідные означения "справджено, рішучо, активно", так как они все имеют одинаковую грамматическую форму (наречия) и одинаковое значение (способности виступити).

3. "Галина Сергіївна налаштує нас мудро, доброзичливо, турботливо."
В этом предложении мы видим однорідные означения "мудро, доброзичливо, турботливо", так как они все имеют одинаковую грамматическую форму (наречия) и одинаковое значение (способности налаштувати нас).

Теперь давайте перейдем к поиску предложений с неоднорідними означеннями в повести "Дорога с трудом". Вот несколько примеров:

1. "Вона говорить цікаво, змістовно та пізнавально."
В этом предложении мы видим неоднорідные означения "цікаво, змістовно, пізнавально", так как они имеют различную грамматическую форму (наречия, прикметники) и различное значение (способности говорити).

2. "Матвій працює цілеспрямовано, наполегливо та успішно."
Здесь мы видим неоднорідные означения "цілеспрямовано, наполегливо, успішно", так как они имеют различную грамматическую форму (наречия) и различное значение (способности працювати).

3. "Ми повинні вчитися систематично, уважно та цілеспрямовано."
В этом предложении мы видим неоднорідные означения "систематично, уважно, цілеспрямовано", так как они имеют различную грамматическую форму (наречия) и различное значение (способности вчитися).

Итак, я выделил для вас по 6 предложений с однорідними и неоднорідними означениями из повести "Дорога с трудом". Вы можете использовать эти примеры для выполнения задания или в качестве примеров для дальнейшего изучения данной темы.
4,8(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ