М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Побудуйте речення, уживши один із прийменників, потрібний для вираження відношень між дієсловом та іменником 1 ( через, у зв'язку з, з причин) великими сніговими заносами рух у горах припинився. 2. ( з метою, для, у зв' язку,з) посиленням спортивної роботи необхідно провести медичний огляд унів і скласти списки груп. 3 (Унаслідок, у зв'язку з, у силу) перегрівання на сонці може з'явитися слабкість, запаморочення. 4 (( щодо, з приводу, з) розглядуваного питання хочу висловити деякі мікрування. 5 збори відбудуться (за, протягом, упродовж) двох годин. 6 (усупереч, незважаючи на, хоча й) висловлено сумнів, наша поїздка видається можливою ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Jojo11wye
Jojo11wye
21.07.2021

Объяснение:

Бережіть час !

Справжній учень повинин завжди точно виконувати те , що він обіцяв цінувати не тільки свій , а й чужий час.

Звичку завжди і в усьому бути точним треба виробляти в собі змалку. Тоді вона стане твоєю другою вдачою.

Пам’ятай не точність - це на сам перед не чемність. Виявляючи не точність ти показуєш не увагу до товаришів.

Запізнюючісь на презначений час , ти примушуєш себе чекати. Отже, ти примушуєш свого товариша витратити даремно дорогі хвилини. Він мігби в цей час готувати урок, читати книжку, а йому доводиться стояти на перекресті й нудьгувати , поки ти прийдиш на побаченя.

Коли ти невиконуєш в строк замовленного, ти також шкодеш цим своєму товаришеві. Він скажімо розраховував одержати від тебе потрібний підручник на початку вечора , що б устигнути підготувати заданний урок , але ти запізнився , забіг , коли вже час лягати спати і через тебе товарищ піде завтра до школи не підготовленний.

4,4(59 оценок)
Ответ:
poladasadov
poladasadov
21.07.2021

1. Коли я молився богу, я завжди бачив на покуті портрет діда в старих срібнофольгових шатах, а сам дід лежав на печі і тихо кашляв, слухаючи своїх молитов. (підрядний і сурядний)

2. Ні дід, ні ми не розуміли прочитаного, і це завжди хвилювало нас, як дивна таємниця, що надавала прочитаному особливого, небуденного смислу.  (сурядний і підрядний)

3. У жінок була своя стежка: вони довіряли свої скарги матері божій, а та вже передавала сину чи святому духу — голубу. (безсполучниковий і сурядний)

4. І ще приємно, і дуже любив я, коли дід розмовляв з конем і лошам, як з людьми.  (сурядний і підрядний)

5. Повечорів мій день, туман поле ясне укриває, і я дивлюсь, хвилюючись, навколо,— треба мені поспішати.  (безсполучниковий і сурядний)

                                             "Зачарована Десна" О. Довженко

4,6(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ