Відповідь:
Мистецтво ритора (оратора) полягає в його володінні усним словом як засобом впливу на слухачів. Воно ґрунтується на культурі мислення, глибокій і різносторонній освіченості, засвоєнні досвіду найкращих ораторів минулого і ораторів сучасних, бездоганному знанні мови і досконалому володінні мовленням, а також на оволодінні культурою спілкування. Оратор має бути наділений розумом, ерудицією, даром слова, певним рівнем майстерності, бути комунікабельним. Сьогодні, коли суспільство живе в умовах девальвації слова, особливо важливим є особиста порядність оратора, його безкомпромісність, щирість, спроможність обстоювати власні погляди, вміння зрозуміти проблеми людей, до яких він звертається.
Риторика, як і філософія та логіка, належить до класичних наук, які з найдавніших часів були основоположними загальноосвітніми дисциплінами. Мистецтво риторики було відомим в Стародавньому Єгипті, Індії та Китаї, проте справжньою батьківщиною красномовства вважають Стародавню Грецію.
Риторика була вагомою складовою частиною суспільного життя Давньої Греції. Як і епос, драма, музика, скульптура й архітектура, вона вважалась мистецтвом, творчістю, її називали "царицею всіх мистецтв".
За стародавніх часів риторику поділяли на три галузі: судова риторика, риторика політична, урочиста риторика.
Античні ритори виступали на політичних зібраннях, форумах та судових процесах. Найпершу теорію риторики створили V ст. до н. є. в Сіракузах. Найвидатнішим ритором був Горгій, який, удосконаливши теорію ораторського мистецтва, познайомив з нею Афіни. Він зумів перетворити риторику на мистецтво, яке силою впливу зрівнялося з поезією.
ответ: - Привіт!
- Привіт.
- Ты чого такий сумний?
- Та ось домашку задали, написати есе на тему, чому ти любиш українську мову?.
- Тю. А що тобі не подобоється в цій темі? На мою думку, прекрасна тема.
- Тобі легко сказати. Якщо такий розумний, до мені. Скажи, чому ти любиш українську мову?
- Та за просто. Українська мова, вона дуже не звичайна.. Не просто так її називають найгарнішою мовою у світі. В українській мові незвичайні слова та її вимова. Я люблю українську мову, тому, що це мова моєї батьківщини.
- Круто... Ты мене надихнув. Тепер я знаю, що написати. Дякую тобі друже і бувай, а то мені ще уроки робити.
- Та не має за що... Звертайся, якщо що. Бувай!
Вибачте за помилки
Объяснение:
А Весна, процвіте і наново криниця простеле барвінком, круті береги.
Б Рясніє дощ і падає лункіше м'яких краплин, розмірене биття.
В Знову, яблуні буйно цвітуть і лунає знайомий мотив.
Г Грім, одгримів і солодкою млостю, спокою віє од цвіту вишень і сирої землі.
Д Вишневі ,зацвіли ,сади і сніг пахучий ,падає на воду.