М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kombat1488
kombat1488
26.12.2022 01:27 •  Українська мова

Поставити дієслова у формі третьої особи множини теперішнього і майбутнього часу і записати їх за відмінами у два стовпчики. Блищати, жовтіти, навчити, сидіти, нищити, боротися, плести робити, лічити ,лікувати ,цінитель. ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Христина854
Христина854
26.12.2022

Запам’яталось, що протягом дня, вулицями міста стояли, ходили живі статуї, пропонуючи світлини на їхньому фоні. Не зважаючи на те, що у Львові дуже багато туристів - місто тихе і спокійне, ніхто нікуди не спішить, скрізь багато зелені. Водії маршруток з щирою посмішкою підказують дорогу!

А ще нас вразило, що скрізь бруківка... Це не звично, але набагато краще ніж асфальт. Не можу пояснити чому...

Двох днів дуже мало, щоб оглянути Львів, але маємо надію, що приїдемо ще не раз і якнайдовше спробуємо побути у цьому чарівному місті України.

Пояснення:

4,7(76 оценок)
Ответ:
VicusiaKoval
VicusiaKoval
26.12.2022

Відповідь:

Займенник – це самостійна частина мови. Вона вказує на предмети, ознаки предмета, кількість, проте не називає їх. Займенники відповідають на питання хто?, що?, чий? В нашій рідній мові у цієї частини мови є розряд, рід, число та відмінок. Існує 10 розрядів займенників (особові, зворотний, взаємні, присвійні, означальні, вказівні, питальні, відносні, неозначені, заперечні).  

 Займенник – дуже цікава частина мови, вивчати яку не легко, адже в неї чимало особливостей правопису, відмінювання, розподілу за розрядами. До того ж, займенник – досить функціональна частина мови. Вона повторює те, що було сказано попередньо, без акцентування на цьому уваги. Також ця частина мови допомагає уникати повторів та вказує на шанобливе ставлення до співрозмовника.  

Пояснення:

4,5(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ