Питання №1
Яке речення ускладнене однорідними членами?
У небі то розгоряються, то погасають сліпучі ракети.
Питання №2
Яке серед поданих тверджень неправильне?
Однорідними можуть бути тільки головні члени речення.
Питання №3
Яке речення ускладнене однорідними присудками?
Земля на тих полях була чиста, чорна і сита.
Питання №4
Яке речення ускладнене однорідними додатками?
Ховає час печаль і сум за ґрати.
Питання №5
У якому реченні між однорідними членами треба поставити кому (розділові знаки пропущено)?
Тече вода в синє море, та (протиставний сполучник) не витікає.
Питання №6
У якому реченні правильно поставлено розділові знаки?
В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.
Відповідь:Чому ж люди так поважають спорт?
Кожній людині властиво випробовувати свої сили, щоб зрозуміти, на що він здатний. І в той же час, чемпіон – це як би найкращий представник нації, який показує, на що здатна країна в цілому. Люди живуть суспільством, вони звикли відчувати себе не ізольованими істотами, а частинами великого цілого – нації, країни.
Тому кожен пишається своїми героями, слава яких піднімає кожного громадянина в своїх очах. Спорт при цьому – самий мирний і цивілізований б довести перевагу одного суспільства над іншим.
Не обов'язково стає олімпійським чемпіоном, будь-яка людина може піднятися над самим собою і зрости як особистість, якщо буде займатися спортом. Такі заняття вимагають мобілізації сили волі, організованості, дисципліни, тобто тих якостей, які можуть стати в нагоді і в інших сферах життя.
Заняття спортом роблять людину сильнішою – і духовно, і фізично. Фізична сила не менш важлива для життя, ніж духовна, хоча вони, звичайно, повинні бути єдині. Фізично сильний чоловік більшого доб'ється в житті, він зможе протистояти жорсткому тиску обставин, та й просто ворогові. Він захистить не тільки себе, але й інших людей, своїх близьких, до вижити свого роду, а це найголовніше.
І, нарешті, спорт дає здоров'я. Весь організм працює краще, якщо ми підтримуємо різноманітну рухову активність. Це дозволяє не хворіти, а успішно працювати і радіти життю.
Пояснення: