М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kolla77
Kolla77
25.12.2020 19:32 •  Українська мова

(1)У давньогрецького лікаря Асклепія (Ескулапа) було дві доньки – панацея та Гігія. (2) Вони мали дар зцілення, і допомагали батькові в лікуванні. (3) Самовпевнена Панацея вважала себе всесильною й хвалилася: »Я можу знайти єдині ліки, які позбавлять від усіх хвороб». (4)А скромна Гігія казала, що такого засобу не може бути. (5) Боги дали людині Розум, Волю, Пам’ять, щоб вона могла себе порятувати в непередбачуваних обставинах. (6) Так і пішли сестри різними шляхами. (7) Досі Панацея шукає один-єдиний засіб від усіх недугів ….і Гігія дбає про фізичне та духовне здоров’я людства. В якому реченні використано пряму мову?
В якому речені використано не пряму мову?

👇
Ответ:
madina319
madina319
25.12.2020

Объяснение:

1-(3)

2- (4)

4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
L4i6za
L4i6za
25.12.2020
  Усе велике починається з маленького. Дощ почався з краплини, гарні картини з дитячих каракуль... Прикладів чимало. Усе добре й світле також починається з малого.
 Не обов'язково відразу рятувати світ - для того що би було більше добра й злагоди досить робити прості речі. Наприклад, до мамі - поприбирати у кімнаті, помити посуд, полити квіти чи насипати корму вашому улюбленцю.
 Можна також до молодшій сестричці чи братикові з домашнім завданням. І кожен день роблячи один-два добрих діла, ви відразу налаштовуєте себе позитивно і починаєте робити добрі справи, не задумуючись. З кожним разом в ваших діях буде більше добра, стриманості, злагоди, милосердя.
 Робіть добрі справи й колись вони до вас повернуться! 
4,7(11 оценок)
Ответ:
ougodnikovaa
ougodnikovaa
25.12.2020
     У лісі ми побачили заячий слід. Брату видали студентський квиток. Ми купили дубовий стіл. Мені подобається скляний посуд.

     У даному випадку слова заячий, студентський, дубовий, скляний є прикметниками, від яких не можна утворити ступені порівняння. 
    Ступені порівняння можна утворити тільки від якісних прикметників, наприклад: добрий - добріший - більш добрий - найдобріший - найбільш добрий. 
     Візьмемо слово заячий. Заячий слід не може бути заячишим чи більш заячим, чи найзаячишим. Значить ми не можемо утворити ступені порівняння.
4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ