М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть відповідність 1 означено особове
2 неозначего-особове
3 узагальнено-особове
4 безособове
А) У селі встають рано
Б) Про любов хочеться кричати на весь світ
В) Коней на переправі не міняють
Г) Старі фотографії на стіл розклади
Д) Семеро одного не ждуть

👇
Открыть все ответы
Ответ:
zuldzbeysengaz
zuldzbeysengaz
17.03.2021

Я дуже люблю наш кабінет біології, який не схожий на інші навчальні кабінети в школі. У ньому люблять займатися багато хлопців, тому що там дуже цікаво. Розташований кабінет на четвертому поверсі. Перед ним - наче невеликий казковий ліс. На деревах сидять птахи, білки. Вовк, вишкіривши зуби, дивиться прямо тобі в очі. Ніяк не звикнеш до того, що це опудало, - такий він страшний. Проходжу далі і опиняюся в самому кабінеті. Рядами стоять, як і в інших кабінетах, столи, стільці, на стіні - велика коричнева дошка. Але як незвично і приємно бачити поруч з ними безліч квітів, рослин і акваріумів з рибками! Квіти стоять скрізь; на підвіконнях, на поличках, на підлозі, на шафах. Акваріуми здаються підводними замками, навколо яких тихо колишуться водорості.
Є у нашому кабінеті і лаборантська. У ній зберігаються макети, мікроскопи, наочні посібники. За столиком можна подивитися журнали, газети. Дуже цікаво ближче роздивитися заспіртованпих тварин, помацати опудала птахів, розглянути колекції, гербарії, поговорити про це з учителькою біології. Вона так захоплююче проводить уроки в своєму кабінеті! З нього не хочеться йти, виникає бажання краще вчитися і побільше довідатися про тварин, птахів, комах та рослини.

4,7(50 оценок)
Ответ:
элина332
элина332
17.03.2021

 

Звичайно, у такому тексті може іти розповідь про істоти, які захищають ліс.  Хижаки (вовки, лиси) з"їдають слабких, хворих, не даючи їм розмножуватися та заражати інших звірів у лісі. Птахи поїдають безліч комах, які можуть зашкодити рослинам. Бактерії та гриби очищують грунти від залишків вмерлих тварин та рослин.

 А ще коли трапляється занадто велике розростання чи розмноження якогось одного виду, то їхні вороги, що харчуються ними стають собі на радість ще й санітарами лісу. Наприклад : здавалося б зовсім безпечна тваринка  така як заєць може завдати великої шкоди лісу, коли її особин стає дуже багато, поїдаючи кору дерев. До листя та гілок перестане надходити корисні речовини з кореню, і рослина загине. Не буде їжі не для самих зайців, не для інших травоїдних, не для хижаків. Вовки, лиси, сови стають в такій ситуації не злими хижаками, а рятівниками цілого лісу.   

4,7(31 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ