М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Romakot
Romakot
17.01.2023 14:09 •  Українська мова

Утвори вид поданих слов гркппы спильнокореневих та запиши их лебидь,село,виз,силь,кинь,рука,нога,книга,сниг,лид,гора: : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : : склади два речення зи словаами спильнокоренневими до слова село

👇
Ответ:
dashkaborisova
dashkaborisova
17.01.2023
СIльський ручний. Пока больше не знаю
4,4(17 оценок)
Ответ:
DragonSeeS
DragonSeeS
17.01.2023

лебединий,сільський,вози,солений,кидати,ніжка,ручка,книжка,сніжний,льодяний,гірка

4,6(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
snezanakoba
snezanakoba
17.01.2023
Друг пізнається в біді. Так, так і є. Якщо у вас трапилася біда, то першим, хто прийде на до буде саме друг.Він спробує зробити все, що завгодно, щоб до навіть якщо знає, що нічого не може. І від його зусиль вам — і йому теж — стане легше.Коли ви потрапите в неприємну ситуацію, то тільки один залишиться з вами. навіть якщо ця ситуація дуже складна. Іноді, звичайно, допомагають не тільки друзі, але зазвичай це відбувається тоді, коли ви самі можете легко впорається з неприємностями, і до виходить чисто символічна, непотрібна.Хоч це і теж приємно. Але в такій біді, де всі опускають руки і відходять в сторону, до тільки вірний друг. І тоді, нарешті, стане зрозуміло, хто ж саме з усіх ваших друзів-приятелів — просто так, знайомий, з яким можна поговорити, зіграти у футбол, але не більше того, а хто — справжній друг, на якого можна покластися в скрутну хвилину і який до завжди.Якщо та людина, яку ви вважали одним, не зміг до вам в біді і не кинувся на виручку — задумайтеся, а може бути, ви самі були недостатньо уважні по відношенню до нього? Раптом ви теж колись не до йому, пропустили, недогледіли — і тепер він віддаляється від вас?
4,4(25 оценок)
Ответ:
lyisa
lyisa
17.01.2023
Хліб у народі завжди берегли,цінували,ставилися до нього,як до святині. Про нього люди створили багато приказок,пісень,і навіть повір*їв. Моя прабабуся говорила,що не можна надкусити та недоїсти шматок хліба. А скільки існує звичаїв та обрядів,які не обходяться без хліба,наприклад,весілля. Весільний хліб,коровай,шишки треба швидко з*істи,щоб не засохли,бо в молодих "життя всохне" 
Отож, і не дивно,що про хліб писали й пишуть письменники.
 " З хлібом у нас зустрічають гостей,
хліб на весіллях цвіте в короваї.
І кращих немає на світі вістей,
ніж - хліб уродився у рідному краї" 
4,5(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ