Кажуть, горе зближує людей. Тепер ..я(особисті) .(підмет) переконався, що так воно (особисті) (підмет) й є.(присудок).. .
Якщо раніше в...нашій дружбі з Ільком і були ..якісь(невизначені) (означення?). щілини, то тепер .вона. (Особисті)(підмет).
зцементувалася так, що ...ніяка (присудок) (Негативні) сила не розірве.
Уранці ...ми (особисті) (підмет) чекали одне одного на розі і до школи йшли разом. Зі школи поверталися макож разом...з Ільком твердо вирішили довести всім (означальні) .(обставина?).., що ...ми(особисті)(підмет) ж не останні в навчанні (За Д. Ткачем).
Объяснение:
Останній дзвоник вже став традиційним святом у школярів. Він сповіщає про закінчення навчального року. Останній дзвінок – веселе і водночас сумне свято. Одним він віщує канікули, а для випускників – путівку в доросле життя, з безліччю сюрпризів, подоланням різних життєвих шляхів.
Час пролітає непомітно, не встиг продзвеніти перший дзвоник, як ти вже опинився на останньому. Останній дзвінок підводить підсумкову межу після закінчення навчання і стає початком випускних іспитів, проходження шкільної практики. Для наймолодших учнів – передвісником літніх канікул. Але в будь-якому випадку, початком чогось нового.
Відповідь:
Узяти язик на гаплик означає замовчати.