Дуже цікаві запитання! Почну з дружини...Повинна бути вірною свому чоловіку, це важливо...Бо такі завди у всіх на віду, і навіщо давати повід для сенсаційних заміток а ЗМІ? Краще нехай пишуть про преданне кохання і вірність. Повинна бути помічницею у всьому і фізично і духовно, розуміти відповідальність роботи супруга, завди підбадьорувати чоловіка і вселяти у нього віру для досягнення високик цілей. Але мати й чесність, вміти тактовно підказати на помилки. Не фарсити у нарядах від дорогих кутюре, це може визвати нездорову цікавість і заздрість. Краще прикрашати себе добрими ділами й ділами милосердя, тим більш,- для цього є і фінанси, і можливість!
Служіння Богу- ице не регулярне відвідувавння храму і строге дотримання постів і обрядів, це значно більше! Це повна віддача себе для Бога, це життя для Нього!!
Треба віддати своє серце повністю Богові (Пр.23:26), Якщо серце повністю належатиме Богові, захочеться робити відповідні діла.
Треба полюбити Його більш за все. (Лук.10:27)
У кожного своє служіння, дивлячись до чого призвав Господь. Кого наділив Господь глибоко мислити й розуміти Писання, і доступно передавати іншим, тих поставив проповідниками, а хто мають гарні голоси- співають для Господа у хорі й так, у кого добра память- розповідають вірші про Бога для Його слави. Деякі мають можливість і їдуть далеко міссіонерами, а дехто може не з меншим успіхом розповідати про Бога своїм друзям. сусідам і колегам на роботі. Діла милосердя- це теж цінне служіння, і воно до вподоби Згадуйте матір Терезу, як вона жертвенно служила Богу, до знедоленим і вбогим.
Бог- великий, неосяжний, і писати про те, як можна послужити Йому,- можна теж дуже - дуже довго й багато! Кожному, хто полюбить Його, треба шукати Його волю , і своє служіння,- навідь якщо воно буде таким же незначним, як і 2 лепти вдови- лише щоб було во славу Божу, щиро і з любовью!
перед грозой.
когда начинатся гроза??? Первые признаки грозы это-поднимается сильный ветер,небо затягивают тучи и повсюду запах чистоты природы.Через несколько минут появляются первые крапинки холодной воды.Потом ветер становится сильнее и буйнее.Появляется гроза.Повсюду холод,темнота и нужно скорее торопиться домой. Мой вам совет когда гроза не прячтесь под деревом,не купайтесь в реках,водоёмах, не прячтесь под железными пластинами не носите и не ходите с металлическими предметами это опосно, а лучше всего прячтесь в кустах, в доме или машине.
конец.
Я довго пам'ятатиму той день, коли вперше в житті переступив поріг школи. Це був надзвичайно святковий день. Велика, блискуча від сонячного проміння класна дошка, грудочки білої крейди, тривожні й хвилюючі звуки дзвоника здавалися мені дивовижними.
Я довго шукав свій клас, тому ввійшов до нього майже останнім. Сісти довелося на останній парті. Почав хвилюватися, що не почую вчителя, що не вистачить підручника. Так і сталося. Після привітання учителька почала роздавати по дві книжки на кожну парту. Всі жадібно хапали, починали невміло читати і милуватися малюнками. «Зараз дійде черга й до мене», — казав я собі. Аж ось на парту учителька поклала всього один підручник, який довелося ділити з синьооким дівчиськом.
Чомусь тоді мене ця подія дуже засмутила, а сльози, як я їх не ковтав, все-таки покотилися. Як пізніше з'ясувалося, ту дівчинку, що не пройнялася моїм горем, звали Даринкою. Тоді вона мені якось іронічно й байдуже ла: «Ну, забери той Буквар, якщо хочеш, я його давно вже прочитала з бабусею».
Навіть не знаю, що мене тоді більше вразило: те, що підручника не вистачило, чи те, що я ніколи ще не читав того Букваря.