М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

народ, памагите, есе на тему: Той часто хворіє, хто берегтися не вміє, ​

👇
Ответ:
Pomawkal
Pomawkal
28.08.2022

Що таке взагалі "хвороба"? Це наслідок неправильного підходу до свого здоров'я. На мою думку, варто приділяти більше уваги, особливо під час пандемії, даній проблемі. Треба не просто лікуватися вже постфактум - після діагнозу, але й не допускати взагалі хвороби близько. Варто приділяти більше уваги фізичному здоров'ю, аби вберегтися в такий складний час.

4,6(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
syropyatovkoce
syropyatovkoce
28.08.2022
   Книга — одне з найбільших див, створених людиною. З книги ми дізнаємося про минуле та сьогоднішній день, вона веде нас у захоплюючу подорож до Країни знань.Книг існує незліченна кількість. Вони дуже різні: і великі, і малі, з малюнками і без... Чому так багато книг? Мабуть, тому що вони потрібні всім: і малюкам, і школярам, і дорослим. Неда­ремно народ каже, що людина без книги — як криниця без води.Понад тисячу років тому князь Володимир Ве­ликий сказав, звертаючись до всіх учнів у школі, яку відвідував: «Учіться, діти, знайте, що хто чи­тає книжки, той здобуває справжнє щастя. Кни­га — це найбільший скарб для людей...» Діти, книга — це справжнє джерело знань усіх поко­лінь і наш розум без книги, як птиця без крил.
4,4(37 оценок)
Ответ:
daria200407
daria200407
28.08.2022
В природі все тісно пов'язано між собою. Людина теж частка природи і також пов'язана з землею, ріками, повітрям і всім живим. Діяльність людини впливає на навколишнє середовище. І чим більше розвинута промисловість і взагалі суспільство, тим більше цей вплив. Ми всі чули вислів: «Дерева — то легені землі». Чому? Бо вони виробляють необхідний всьому живому кисень. І тому треба берегти ті «легені», висаджувати нові дерева. В нашому степовому краї дерева до того ж захищають нас від степових вітрів — так званих суховіїв. У 1970 році наше місто Донецьк отримало від ЮНЕСКО звання кращого молодого промислового міста: таким воно було розвиненим і водночас зеленим. Хотілося б, щоб воно і надалі носило це почесне звання. Багато шкоди наносять довкіллю ті, хто винищують дерева, кущі, залишають в лісах сміття, залишають вогнища. Сучасне сміття — поліетиленові пакети, пляшки, які дуже довго розкладаються і отруюють довкілля. Консервні бляшанки можуть поранити лісову звірину. Отже, берегти природу треба всім нам, не забувати, що ми — її невід'ємна частина. І коли наносимо шкоду довкіллю, наносимо шкоду собі.Я вважаю, що берегти природу — обов'язок кожного і мій теж. Разом з однокласниками ми висадили біля школи нові дерева замість старих, які вирубали. Коли я буваю в лісі, ніколи не залишаю там сміття сам і іншим раджу прибирати. Я хочу, щоб моя держава і вся наша планета мала зелені ліси, чисті ріки, свіже повітря.
4,6(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ