1 Психолог Вільям Штерн каже: «Вирішальним у характері є не певні риси, їхня сила, а те, як ці риси поєднані, що людина вважає головним».
2 Психолог Вільям Штерн каже, що вирішальним у характері є не певні риси, їхня сила, а те, як ці риси поєднані, що людина вважає головним.
3 Вирішальним у характері, за висловленням психолога Вільяма Штерна, є не певні риси, їхня сила, а те, як ці риси поєднані, що людина вважає головним.
1. «Сила характеру, — каже Костянтин Ушинський, — без огляду на те, який він є, — скарб, нічим не замінний. Але ця сила сліпа. Вона однаково готова руйнувати й творити залежно від спрямування її».
2. Костянтин Ушинський каже, що без огляду на те, який він є, — скарб, нічим не замінний. Але ця сила сліпа. Вона однаково готова руйнувати й творити залежно від спрямування її.
3. Сила характеру, як каже Костянтин Ушинський, без огляду на те, який він є, — скарб, нічим не замінний. Але ця сила сліпа. Вона однаково готова руйнувати й творити залежно від спрямування її.
Здавалося б, кому зараз потрібні бібліотеки? У наше комп'ютеризоване, «інтернетизоване» століття! Адже все, що потрібно, можна знайти в Інтернеті, скачати і прочитати, коли зручно, не обмежуючи себе термінами. Мабуть, це поширена помилка тих, хто кожен день має справу із комп'ютером: їм здається, що всі поступають так само. Але ж ті, у кого є доступ до Інету, часто навіть не вміють грамотно скористатися відкритими перед ними ресурсами: знайти потрібну книгу, статтю, документ. Не говорячи вже про те, що багато людей, особливо старшого покоління, звикли тримати в руках «справжню», друкарську книгу, а не читати текст з монітора. Отже, не дивлячись на прихід інформаційних технологій, бібліотеки як і раніше користуються попитом. Але розвивати нові технології бібліотечної справи потрібно. Для того, щоб не втратити нинішніх читачів і навіть залучити нових. Бібліотеки ніколи не зникнуть. Тому що у них не просто видають книжки, там вчать систематизувати знання. Останнім часом книгозбірні все більше перетворюються на місце для спілкування, для навчання і презентації книг. Бібліотеки готові змінюватися, вони завжди будуть потрібні, адже досі людство не винайшло досконалішого більш доступного соціального інституту зберігання інформації, ніж бібліотека. Як стверджують нейрофізіологи, людський мозок здатний зберігати інформацію, яка у декілька разів перевищує сховище Бібліотеки Конгресу США. Але доки ми не навчилися використовувати хоч би половину можливостей мозку, нам потрібні книгозбірні. Повертаючись до питання, винесеного у заголовок даної статті, стає очевидно, що воно риторичне. У сучасних умовах, коли суспільству необхідні достовірна, оперативна інформація і нові практичні, фундаментальні знання, потреба у всьому цьому для переважної більшості населення може бути задоволена лише через загальнодоступні бібліотеки – по суті, єдиними установами, що безкоштовно надають доступ до інформації. І якщо сучасна людина не хоче загубитися у нашому складному світі, не хоче бути безликим Паном Ніхто, йому пряма дорога до бібліотеки.
Психолог Вільям Штерн каже:
«Вирішальним у характері є не
певні риси, їхня сила, а те, як ці
риси поєднані, що людина
вважає головним».
2
Психолог Вільям Штерн каже, що вирішальним у характері є не
певні риси, їхня сила, а те, як ці
риси поєднані, що людина
вважає головним.
3
Вирішальним у характері, за висловленням психолога Вільяма Штерна, є не
певні риси, їхня сила, а те, як ці
риси поєднані, що людина
вважає головним.
1.
«Сила характеру, — каже
Костянтин Ушинський, — без
огляду на те, який він є, — скарб,
нічим не замінний. Але ця сила
сліпа. Вона однаково готова
руйнувати й творити залежно від
спрямування її».
2.
Костянтин Ушинський каже, що без
огляду на те, який він є, — скарб,
нічим не замінний. Але ця сила
сліпа. Вона однаково готова
руйнувати й творити залежно від
спрямування її.
3.
Сила характеру, як каже
Костянтин Ушинський, без
огляду на те, який він є, — скарб,
нічим не замінний. Але ця сила
сліпа. Вона однаково готова
руйнувати й творити залежно від
спрямування її.