бо усі частини дуже поширені (нам вчителька так пояснювала)
Объяснение:
Подорожі — це сама захоплива річ у світі. Перш за все, вони дозволяють нам пізнавати світ, а також побачити різні країни, дослідити їх культуру і традиції. Більш того, ми збагачуємо знання про життя в цілому, а також про нас самих зокрема. Подорожі також дають нам можливість познайомитися з новими цікавими людьми, вчити нові мови й розвивати наші здібності. Тому я намагаюся подорожувати якомога частіше.
Краща подорож в моєму житті була у Франції. І хоча це було два роки тому, я все ще згадую цей чудовий час з величезним задоволенням. Я їздила з двома друзями та це було дійсно правильне рішення, тому що ми подорожували на автобусі й поїздка зайняла багато часу. В дорозі ми грали в карти, співали пісні і весь час жартували. По приїзду ми зареєструвалися в готелі неподалік від центру. Ми були виснажені, але в хорошому настрої.
Перший день в Парижі був відмінний. Це був автобусний тур під назвою Open Tour. Ми сіли в автобус на найближчій зупинці. Було чудово, що автобус зупинявся у всіх пам'яток, тому ми могли вийти і прогулятися по найвідоміших місцях. Ми зробили тисячі фотографій Ейфелевої вежі, Лувру, Тріумфальної арки та інших пам'ятників. Ми були вражені кількістю туристів і красою місць, які ми відвідали. Ми провели ще 4 дні в Парижі, але в цей перший день наші враження були просто захопливими.
У наступні дні ми відвідали багато музеїв, і у нас було небагато часу на походи по магазинах, щоб купити сувеніри. В останній вечір ми вирушили на невелику екскурсію на кораблі. Знаходитися на борту і побачити всі визначні пам'ятки знову було так чудово, як ніби вони прощалися з нами.
Отже, ми відмінно провели час, і я сподіваюся одного разу повернутися в Париж, щоб отримати ті ж чудові емоції.
Объяснение:
Поряд з величними постатями героїчних борців, народних месників, поряд з історичними діячами визвольного руху у творчості Т.Г. Шевченка проходить прекрасний своєю моральною силою і чистотою образ трудящої жінки-матері, сестри, дівчини, коханої. "Такого полум'яного культу материнства, — писав М.Г. Рильський, — такого апофеозу жіночого кохання і жіночої муки не знайти, мабуть, ні в одного з поетів світу. Нещасний в особистому житті, Шевченко найвищу і найчистішу красу світу бачив у жінці, в матері". А сам, як ми знаємо, ріс без матері: "там матір добрую мою ще молодую у могилу нужда та праця положила..." А пізніше Тарас Шевченко став вільним, але одружитися так і не встиг, так що своїх дітей і дружини у нього не було. Мріяв він поселитися в Україні, одружитися з Ликерією Полусмаковою, але обставини склалися по-іншому.
Кріпацька неволя — це доля рідної матері, яку передчасно "у могилу нужда та праця положила", доля сестер Катрі, Ярини, Марії — голубок молодих, у яких "коси в наймах побіліють", це трагічна доля його першої трепетної любові — Оксани Коваленко, доля всіх нещасних жінок, що "німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть". Т.Г. Шевченко гнівно виступав проти жіночого безправ'я. Він ніби зібрав воєдино у своєму зболеному серці страждання поневолених жінок усіх епох і схвильовано розповів про них цілому світові.
Між реченнями, що входять до безсполучникового складного речення, коли вони поширені або всередині них уже є розділові знаки. Якщо не помиляюсь.
Объяснение: