М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
keksukYT
keksukYT
11.11.2022 14:10 •  Українська мова

Укажіть речення зі складним дієслівним присудком.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
лаура1446
лаура1446
11.11.2022
Повітря, сонце, небо, земля — це багатство кожної людини. І дуже важливо все це зберегти. Раніше люди схилялися перед природою, вшановували її. Зараз людина хоче від неї взяти якнайбільше, забуваючи, що вона — гість на землі. То ж берегти природу — це одне із важливих завдань людства.   Звичка до безжальної експлуатації природи , бездумне і жадібне використання її ресурсів можуть призвести до всеосяжної катастрофи , яка безповоротно поглине все краще , що є на землі , залишаючи жорстокій і настільки недалекоглядній людині лише убогість безплідної пустелі .

На щастя , сьогодні численні товариства охорони природи з готовністю приймають на себе турботи про довкілля , відкрито борючись з тими , хто зазіхає на її невинну чистоту. У наші дні багато підприємств намагаються переходити на більш щадні для природи та енергозберігаючі режими роботи , що істотно знизить небезпеку усіляких забруднень.

Однак це зовсім не означає , що роль кожної людини у справі захисту природи зневажливо мала . Навпаки , чистота рідного краю – це , в першу чергу , досягнення кожного його жителя. І розводячи багаття або розкидаючи сміття, не варто очікувати , що наслідки даного шкоди будуть усунені якими чудовими силами або загальними зусиллями великих міжнародних організацій . Не варто нарікати на загазоване повітря і забруднені зелені рекреації , намагаючись при цьому самоусунутися від цих проблем. Адже охорона природи – це справа всіх і кожного окремо , і бажаний порядок слід , перш за все , починати з самого себе .

І тоді материнська доброта природи знову укладе людину в свої щедрі обійми , від душі обдаровуючи її всіма своїми благами . І до цього дня ми зможемо дійти лише загальними зусиллями , чесною працею і чистими , безкорисливими помислами.

4,6(47 оценок)
Ответ:
галина261
галина261
11.11.2022

олерантність є одним з кращих людських якостей. І в сучасному світі дане поняття продовжує бути актуальним. Однак сьогодні далеко не всі знають, що означає толерантність.

Так, даний термін є синонімом терпимості по відношенню до інших поглядів, чиїм-то звичок і звичаїв. Звичайно ж, дане якість дано далеко не всім. В нинішній час люди стали егоїстичними, ніж коли-небудь. Вони не звертають уваги на те, що їх не стосується і не сприймають чужого погляду або думки. Безумовно, всі люди різні, що проявляється як у зовнішньому вигляді, так і в поглядах, словах і характер.


На щастя, сьогодні зустрічаються і толерантні люди, тобто ті, хто має активну моральну позицію, вони готові до терпимості для того, щоб налагодити спілкування з людьми, у яких інша культура, національність, релігія або соціальне середовище. Я вважаю, що таке якість дуже важливо відчувати по відношенню до різних народів, націй і релігій. Більш того, толерантність у мене асоціюється з упевненістю в собі, оскільки тільки впевнена в собі людина може прийняти людей з іншої вірою з іншими поглядами на життя. Крім того, толерантна людина – це той, хто впевнений у своїй позиції, він відкритий до спілкування і до відкриттів, при цьому така особа не боїться порівняння з іншими поглядами, йому не страшна духовна конкретність.

Дуже важливо помітити те, що дане слово має практично однакове позначення на різних мовах. Так, наприклад, англійською таке поняття, як толерантність розцінюється як готовність до терпимості. У Франції це слово асоціюється з позитивним ставленням до людини, яка думає або робить інакше, ніж ти. А ось у Китаї толерантність порівнюється з прекрасним ставленням до іншого. На арабській мові це не тільки терпимість, але ще й милосердя чи співчуття. У Росії толерантна людина розцінюється як той, хто приймає інакомислячого людини таким, який він є насправді і не намагається його змінити.
Мені здається, що кожній людині важливо розуміти, що без толерантності цивілізоване суспільство неможливо. Важко зрозуміти людину, яка не може спілкуватися з ким-то тільки із-за того, що він іншої національності або дивиться на світ по-іншому.

Важливо зауважити, що толерантність може мати декілька напрямків. Так, вона може бути політичною і припускати терпимість до тих людей, які мають інші політичні погляди. Буває також і наукова толерантність. Такі люди терпимі до тих, у кого інші погляди в тій чи іншій науковій сфері. Крім того, окремо сприймається педагогічна толерантність , яка передусім проявляється в терпимості по відношенню до своїх дітей або учням, сприйняття їх недосконалість. Важливу роль відіграє і адміністративна терпимість, тобто здатність керувати, але при цьому не використовувати агресію і натиски по відношенню до людей, які нижче рангом.
Власне саме толерантність здатна вирішити багато проблем, зокрема, і конфлікти між поколіннями. Тому дане якість є таким цінним і важливим для суспільства і всього світу. Оскільки якби всі люди були терпимими по відношенню один до одного, то ніколи б не було війни і багато проблем можна було б вирішити саме мирним шляхом, не застосовуючи при цьому силу або зброю, а тільки слово. Я вважаю, що тільки толерантний людина гідна поваги, тому дане якість варто прищеплювати з раннього дитинства, щоб після, в юнацькому віці і старше, він не ставив свої погляди понад інших, а йшов на компроміс і брав поняття оточуючих людей.

4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ