Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них — світовідчуття та світосприймання нашого народу.
Дуже тісно народна творчість пов'язана із звичаями, що являють собою закони, якими українці керувались щоденно.
Як і рідна мова, звичаї об'єднують людей в один народ. Того, хто забуває звичаї, карають Бог і люди, а, за українським повір'ям, у батьків, що не дотримуються звичаїв, народжуються діти, які стають вовкулаками.
Після хрещення до хати сходились родичі та сусіди. Не можна було приходити з порожніми руками.
Говорячи про сімейні звичаї українців, слід згадати про приймац-тво, яке було традиційним явищем сімейних відносин та полягало у переході чоловіка до батьків дружини, якщо в цьому була необхідність. За приймаків також вважались посиновлені сироти.
Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.
Объяснение:
Правовідносини займають велике значення у моєму житті. Що таке правовідносини?
Правовідносини- це врегульовані нормами права суспільні відносини, учасниками яких мають суб`єктивні права і обовязки, що забезпечуються державою. Зачую свої права я можу захистити себе і відстояти свою честь і гідність. Права - це незамінима річ у нашому суспільстві. Хоч наша держава не повністю виконує закони, але всі вони зазначені в Конституції і ми можемо ними користуватися. Правовідносини це важлива річ у житі кожної людини.
2) не печь (противопоставление)
3)незабудки (цветы)
4)не барашки (противопоставление)
5) не язык (противопоставление)
6)не вода, не камень (не употребляется слитно)