сьогодні я буду розповідати про те яка у нас зима
нарешті, нарешті ми дочекалися зими. тепер можна кататися на санчатах ,ковзанах, ліпити снігових баб. а також святкувати Миколая, новий рік, різдво. і також будемо носити вечерю до родичів. піде перший сніг і всі зловлять попутний вітер зими будуть бігати, веселитися і добре проводити час. у нас надворі недалеко є нора ведмідя і діти знову полізли туди щоб дізнатися чи справді він спить і якщо так то розбудити його. бабусі і матусі тим часом готують вечерю молодші діти з батьком прикрашають ялинку а дідусь тим часом розповідає свої історії. за вікном вже пішла завірюха така , що всі діти і дорослі забігли по хатам і сидять чекають свята. ось така у нас зима
Першим пунктом нашого плану був дитсадок. Іграшки, прикраси, столики із солодощами. Поки дітвора весело спілкувалася, наминаючи цукерки й печиво, батьки заповнили заяви і анкети. Потім розібрали своїх малюків і веселою юрбою вийшли з приміщення. «Ну от і записалися до садочка! Тепер чекатимемо смс-повідомлення з інформацією щодо початку навчального року». Фантастика! Як з’ясувалося, ніхто не розпитував мою подругу ні про місце її роботи, ні про бажання зробити вступний внесок. Взагалі ні про що, крім даних про дитину. Складалося враження, що це не садочок ощасливив батьків своєю милістю, а батьки його своїм вибором. І останній штрих — зацікавившись великими ляльками, що зустрічали відвідувачів біля вхідних дверей, моя донька почала гратися ними. «Не можна!» — вхопила я її за руку. «Нехай грається. Це все для дітей», — сказала завідувачка дитсадка, що саме проходила поруч.
Наступний пункт подорожі — престижна гімназія. Щоб бути зарахованою туди після п’ятого класу, донька моєї подруги пройшла серйозний конкурсний відбір. Скромна будівля вразила мене. Простенькі штори, старенька таблиця Менделєєва у кабінеті хімії. Але — над дошкою великий плазмовий екран. «Тут вкладають гроші не стільки у зовнішній вигляд школи, скільки в якісну організацію навчального процесу, його сучасне наповнення», — пояснила подруга. І навіть домашні завдання (тексти для перекладу, вправи тощо) надсилають кожному учневі електронною поштою. Батьківські збори тривають зазвичай 15—20 хвилин. І обговорюються на них не питання ремонту класу. На останніх, які відвідала подруга, йшлося про розширення інформаційних можливостей сайта школи.