М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Luchik22
Luchik22
17.01.2021 18:00 •  Українська мова

Доведіть або спростуйте думку "сила духу конструктивне начало в житі" за твором Лесі Українки​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
missislevitina
missislevitina
17.01.2021
Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий б життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета - зберегти здоров'я, щоб бути активними та довше жити. Я теж підтримую здоровий б життя.

Що б не робила людина, це позначається на її організмові. Якщо довго шкодити йому малими дозами, то рано чи пізно вся ця шкода складеться докупи. Тоді людина хворіє. А оскільки ми хочемо бути здоровими, ми відмовляємося від шкідливих звичок. Тобто непалимо, не вживаємо наркотиків, не п'ємо алкоголю.

Ще варто гуляти на свіжому повітрі, регулярно провітрювати квартиру, робити ранкові вправи, займатися певним спортом. Так ми підтримуємо своє тіло в добрій спортивній формі.

Ще один чинник здорового життя - це правильне харчування. Варто дотримуватися режиму прийому їжі, їсти тільки натуральні продукти. Я, наприклад, намагаюся якомога менше їсти фаст-фуду, солодкого, копченого, пересмаженого. А ще всіляких продуктів з барвниками і консервантами: чипсів, напоїв тощо. Хоч іноді їх неймовірно тягне з’їсти, але я розумію, що смачна їжа часто не корисна, а просто шкідлива. Такі страви слід замінювати смачними свіжими фруктами або овочами.

Люди, які борються за здоровий б життя, також вчаться менше дратуватися, менше псувати собі нерви. Недарма кажуть: нервові клітини не відновлюються.

Я вважаю, що здоровий б життя - це добре, і підтримую його. Щоправда, не у всьому, так що в мене ще є до чого прагнути. Адже я хочу бути міцним, сильним та здоровим, щоб не витрачати час на хвороби та ліки.
4,8(12 оценок)
Ответ:
Renat213
Renat213
17.01.2021
З давніх часів відоме українське народне прислів’я – «Без верби й калини – нема України». Завжди любили красуню калину, яку вважала символом дівочої краси та рідної землі. Дівчата прикрашали її цвітом коси, глечики та ложки, вишивали сорочки та спідниці, вплітала у віночки. На весіллі перед молодятами ставили букет калини з ягодами, що уособлювало щастя та любов, майбутнє благополуччя сім’ї. Калиною прикрашали коровай та вишивали весільні рушники і святкові жіночі сорочки. Також її застосовували як оберіг від злих духів та помислів, розставляючи її грона по кутах оселі. http://ukrtvory.ru/tvir-na-temu-kalina.html
4,5(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ