ответ
ответ дан
Mrakocid
Наголоси у словах багато важать у живій мові. Наприклад, насИпати і насипАти. На письмі, де не позначено наголосів ці два слова годі розрізнити. А вони значать не одне й те саме. Засвоюючи мову з тексту, читач не може засвоїти правильного наголошення. Найкраще засвоювати правильний наголос з живої мови, з радіо або ТБ, чи на виставі в театрі. У цій царині політика зближення мов наробила чимало шкоди. Мовознавство під зорями Кремля спотворило український наголос у низці слів. Ці спотворення не сприяють розвитку мови, а навпаки збивають з пантелику мовців. Псують наголос у мові також і поети, які заради рими міняють наголос. І то не якісь початківці, а й метри. Пише М. Рильський: “Як же так убого ви живЕте Чом так занепали ви, скажіть, Щоб у дні космічної ракЕти Солов’я не в силі зрозуміть?” Якби метри вдавались до редакторів, і редактором був би автор цих рядків, то наведена строфа звучала б так: Як же живетЕ ви так дрімуче, Чом так занепали ви, скажіть, Щоб у дні ракет до-зір-ідучих Солов’я не в силі зрозуміть? Наш наголос у словах несетЕ, беретЕ, живетЕ, даєтеЕ на останньому складі. Інакше – це київське койне. ГАРАЗДИ чи ГАРАЗДИ? Слова гаразди і негаразди часті гості сьогодні у ЗМІ. Але на радіо й телебаченні вони, очевидно, часом або й завжди звучить неправильно, бо у словниках нема одностайности щодо наголосу в цих словах.
1. І якщо впадеш ти на чужому полі, прийдуть з України верби і тополі. СПР з підрядним умови
2. Скрізь де не гляну - сухі тумани розляглися. БСР
3. Душа моя розкрита для чужого горя, як квітка для роси. СПР з підрядним дії
4. Кріпаки так затягли пісню, що аж луна пішла понад селом СПР з підрядним дії
Вона добре знала як правильно поділити кошти, до кого написати скаргу, де поставити сарай, кому відписати дворище. СПР з послідовною підрядністю.. [ ], (як),(де),(кому)
Люблю я бистрину життя прозору глибоку і не ховаюся в затоку, де шумовиння і сміття[ ],(де) СПР з підрядним місця дії
Объяснение:
Стан задоволеності та щастя не залежить від будь яких “показників якості”, від рівня доходу, погодних умов або оточуючих людей. Якщо, людина знаходить гармонію в собі - вона щасливий. А гармонія залежить, насамперед, від особистого сприйняття життя, навколишнього світу і себе в цьому світі. Життя - це вже щастя. Той, хто це розуміє - ніколи не скаржиться на свою долю і ніколи ні про що не шкодує.
Для мене щастя, це коли я роблю іграшки своїми руками. І це мене робить щасливою, тому що коли я це роблю я відпочиваю, знімаю стрес після нервового дня або тижня та роблю людям приємне. У мене вже багато іграшок і їм вже нема де зберігатися, тому я вирішила їх продавати в Інтернеті. Людям подобається мої іграшки, тому вони їх замовляють. Так, на неділю може бути 3 замовлення. І коли вони отримали мною зроблену іграшку то пишуть, що дуже красива та якісна - це мені приємно