Коли дитина виросла і готова до самостійного життя, вона вибирає собі життєвий шлях. Більшість хоче вчитися далі - і тоді вони часто їдуть з дому, якщо живуть у невеликих містечках або селах. Так, стикаючись на цьому шляху з різними проблемами, молода людина дорослішає та звикає до труднощів та набуває навиків до їх подолання.
Інший варіант - людина не має бажання вчитися далі, тоді, закінчивши школу, вона залишається в батьківському домі. Невдовзі виникає бажання створити власну сім"ю. В цьому разі, на мою думку, батьківська сім"я може надати молодим істотну до як в матеріальному, так і в моральному плані.
Батьки підтримають молоду сім"ю, до у вихованні дитини, нададуть грошову до Добре це чи погано - вирішує кожен для себе. Тут треба враховувати багато обставин, бо всі сім"ї різні як за рівнем достатку, так і за моральними якостями.
Який з варіантів краще - цього ніхто передбачити не може. Хоча мені здається, що в наш час поспішати з створенням сім"ї та сподіватися на батьківську до не варто. Набагато більшого у житті досягне людина, яка доб"ється всього власними зусиллями.
1. Краю мій, люблю тебе вдень вночі, вранці і ввечері і не знаю краю своєї любові (Панас Мирний). 2.Дзвінко й безтурботно перекликалися, співали, щебетали пташки (О. Бойченко). 3.Суворовці завжди йдуть струнко, бадьоро, красиво (Н. Забіла). 4. Нас зустрічали тепло й привітно. 5. Ми, коли бачимо один одного, то радісно, привітно і весело усміхаємося.
списуйте
як змогла тим до