твір на тему «шкільне життя» з фразеологізмами
я розповім вам історію зі шкільного життя. вона сталася безпосередньо зі мною. одного разу ми писали контрольну з фізики. завдання саме з цього придмета я ніколи не вмів довести до ладу. ми завжди вирішували ці завдання разом з моїм сусідом з задньої парти. в нас співпадав варіант контрольної. без напарника я був би як без рук.
але цього разу на контрольній я виявив, що він тихою сапою перебрався на вільне місце поблизу відмінника. звісно, він сунув туди, як переїжджа сваха, щоб самому списувати. ось тобі й й маєш!
впродовж усього уроку я свердлив його очима, сподіваючись пробудити його совість. але в мого товариша й за ухом не свербіло. залишившись з контрольною сам на сам , звичайно, я спершу сів на мілину. але не став здаватися та понаписував у зошиті всього, що тільки зумів.
меня тоді здалося, що роботу я виконав без ладу і складу. я був певен, що схоплю двійку, і тому дуже здивувався, коли мені поставили аж дев`ять ів. виходить, я сам непогано впорався з фізикою! мені аж світ роз`яснився, коли я потім дізнався про це.
Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. В нього вкладено багато клопіткої праці людей різних професій. Хлібина приходить довгий шлях з лану до наших домівок.
Спочатку селекціонери виводять здорове та якісне зерно. Потім готують землю та засівають його на неосяжних просторах. Поливають. Доглядають. Зерно проростає. Незабаром заколоситься нива золотим колоссям. Тоді до роботи приступає комбайнер. Він за до великої машини збере дорогоцінне зерно, відділить його від полови. Верткий млин змеле його на муку. У хлібопекарнях з неї спечуть смачні хліб, булки, коровай. Вони появляться на полицях наших магазинів.
У хліб вкладено багато праці. Є хліб – не бути голоду. Тому бережно ставтесь до хліба!
Объяснение:
ганьба-[ган'ба]-6 букв, 5 звуків,кількість складів:
2
Звукова модель:
[– ○ ᐀ – ○]