М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aish17
aish17
10.06.2021 08:36 •  Українська мова

Редагування Перепишіть речення . Виправте помилки в слововживанні. Відповіді обґрунтуйте. 1. Багато сот кілометрів пройшов він з офіцерами і солдатами, які згодом стали героями військових творів. 2. Воєнний поїзд мчав вглиб гір. 3. Будь ласка, додержуйтесь регламенту. 4. Керівництво нашого підприємства рахує , що таке співробітництво не є взаємовигідним. 5. У засіданні приймали участь представники різних організацій. 6. Не дивлячись на дещо плутаний виклад матеріалу , було зрозуміло, що проведено велику попередню роботу й проект заслуговує на увагу інвесторів. 7. В обов’язки секретарші входить ведення документації. 8. На презентацію було за критиків, громадських діячів, представників ділових кругів.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Ухв
Ухв
10.06.2021
Одного разу в школі я забула свій портфель. Наступного дня я шукала його усюди, але Вікторія Пилипівна та Марія Миколаївна сказали, що не можуть до Повернувшись додому я розповіла мамі про подію і вона погодилася до мені у пошуках. Ми прийшли до школи і мама, вірвавшись до кабінету Натальї Станіславовни, накричала на неї, бо вчителі відмовились шукати портфель. На вихідних я знайшла свій портфель під столом, і нам з мамою довелося переїхати до бабусі, Олени Микитовни, щоб не осоромитись у нашій школі.
4,5(98 оценок)
Ответ:
SlowMoe
SlowMoe
10.06.2021
Мова – то найвищий дар людини й цілого народу, талісман їхньої долі, таланту, безсмертя. Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, бо вона не що інше, як жива скарбниця людського духу. Мова – духовне багатство народу. Українська мова – це мова тієї країни, в якій я живу, мова, на якій говорили мої пращури. Це мова, на якій будуть розмовляти майбутні покоління. Але для того щоб вона була чистою і досконалою, треба вивчати її дуже ретельно, заглиблюватись у її зміст, не забуваючи про зовнішню оболонку. Щоб бути грамотною, освіченою людиною, треба добре знати правила української літературної вимови, багато читати, а в повсякденному спілкуванні намагатись висловлювати найскладніші думки, користуючись засобами рідної мови.
4,5(4 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ