М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DeteRno
DeteRno
16.11.2021 17:37 •  Українська мова

Особливості будови опису місцевості. Твір-опис вулиці,міста Одесса на основі особистих вражень у художньому стилі


Особливості будови опису місцевості. Твір-опис вулиці,міста Одесса на основі особистих вражень у худ

👇
Открыть все ответы
Ответ:
саша1501
саша1501
16.11.2021

Фонетика. Орфоепія. Орфографія

Урок №57

Тема. Ненаголошені [е], [и], [о] в коренях слів. Правопис. Орфограма (практично).

Мета:

□ навчальна: систематизувати й узагальнити знання учнівпро написання ненаголошених голосних [е], [и], [о] в кореняхслів; формувати орфографічні й орфоепічні вимоги ненаголошених голосних [е], [и], [о] в коренях слів;

□ розвивальна: розвивати вміння школярів працюватиколективно та самостійно; логічне мислення, творчу уяву;мовленнєві навички;

□ виховна: виховувати особливе ставлення до природи, бажати примножувати її красу.

Внутрішньопредметні зв’язки: морфологія, синтаксис, лексикологія.

Міжпредметні зв’язки: мова, література, українознавство.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

ХІД УРОКУ

I. ОРГАНІЗАЦІЯ КЛАСУ

II. МОТИВАЦІЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.

ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ, МЕТИ І ЗАВДАНЬ УРОКУ

III. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК

Гра «Створіть нове слово»

► Змініть частину мови за до наголосу:

іменник — прикметникіменник — дієсловопогані —цвіту —кленові —дзвони —

Творче конструювання

► Складіть речення із парами слів.

Дорога — дорога, припасти — припасти.

IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ

Робота з таблицею

► Як перевірити написання слів із ненаголошеними [еи], [ие], [0у].

№ПравилоПриклади1Змінити форму словаГолуби — голуб, весло — весла, листи — лист2Дібрати спільнокореневе словоРозумний — розум, гречаний — гречка, зупинити — зупинка3Літера е в сполученні-ере-, -еле-Череда, зеленіти, береговий4Літера и в сполученні-ри-, -ли-Крижаний, кривавий, блищати5Випадний [е]Травень (травня), човен (човна)
4,5(21 оценок)
Ответ:
даша3638
даша3638
16.11.2021
2.  Колись я шла зі своїм другом. Ми говорили про усе що приходило у голову. Мені стало нудно. Я побачила річку. Я запропонувала другу пройтись біля річки. У мене була идея, я хотіла його штовхнути у воду. Ми підійшли до річки. Він раптово схватив мене за руку. Я дуже боялась, що ж він зробе? Він дуже пильно дивився до мене у очі. На мені була нова блузка, я думала що він мене кине у воду та блузочка замаститься. Я любила його, але я не вважала що він любить мене. Він підійшов і поцілував мене. Це був перший поцілунок. А ще, мені просто пощастило що він не кинув мене у воду.
4,8(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ