Найдорожче,що є в людини-це здоров’я.Здоров’я-це природний стан організму в якому людина не ввідчуває жодних хворобливих змін,їй комфортно і зручно в довкіллі.
Здоров’я залежить від багатьох чинників.Не сприяють здоров’ю шкідливі звички,неправильне харчування,погані умови праці й життя,нервове напруження ,малорухомість...
Дуже важливо правильно використовувати для збереження здоров’я те, що надає природа: воду,сонце,повітря,натуральні продукти харчування.Але природними дарами треба вміти користуватися.
Особливо корисні повітрянні вани:вони поліпшують обмін речовин,підвищують опірність до простудних захворювань.Влітку я стараюсь проводити повітрянні вани вранці,щоб не отримати теплового удару.Їх можна приймати всюди,де є чисте повітря.Після повітрянних ван я проводжу водні процедури- це обтирання,обливання,душ чи купання при поступовому зниженні температури води.
Також влітку дуже люблю вранці приймати сонячні ванни.
Крім вищесказаного,я намагаюсь правильно харчуватись ,вживати лише натуральну і легку засвоювальну їжу.Не зловживаю солодощами та газованими напоями.
Однорідні члени речення — це такі члени речення, які виконують однакову синтаксичну функцію, відносяться до одного й того самого члена речення і поєднуються між собою сурядним зв’язком. Однорідні члени речення рівноправні і не залежать одне від одного. Вони називають поняття, близькі за своєю сутністю.
Наприклад, правильно сказано:
а) Тут були і авіатори, і танкісти, і артилеристи. (О. Гончар.) Але до цього переліку не можна додати “й офіцери”, бо це поняття іншого плану, ніж попередні назви;
б) Люблять жінки свою ланкову за слово тверде, за веселу вдачу й надійну дружбу.(А. Шиян.) Проте було б неправильно це речення оформити так: “за слово тверде, за веселу вдачу і що вона надійна подруга” — бо член речення і підрядне речення не можуть бути рівноправні;
Якщо в реченні є два або більше підметів, присудків чи однакових додатків, то вони однорідні.
1. Ми віддамо Вітчизні всі пориви, і дум політ, і силу наших рук. (В. Сосюра.)
2. В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.
3. В яру колись гайдамаки табором стояли, лагодили самопали, ратища стругали.
4. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине. (З тв. Т. Шевченка.)
Відповідь:
1. [...], і (...), (якщо ...).
Зорі яскраво миготітимуть на тлі нічногo неба, і Місяць усміхатиметься їм своїм ніжним оксамитовим сяйвом, якщо Вітер своєю силою порозганяє темно-сизі, важкі хмари.
2. (Коли ...), [...], але [...].
Коли всі спланують свої робочі графіки, ми вирушаємо із друзями у подорож, алсе завжди з нами траплясться якась весела пригода, особливо під час зборів.
3. [...], (так що ...), та [...].
Зранку на чорні проталини покрапав дощик, так що вже було по-весняному свіжо, та пахла молоденька травичка.
Я вважаю, що у здоровому тілі здоровий дух, тому завжди намагаюсь піклуватись про своє здоров"я і загартовуватися. Вранці я роблю фізичні вправи: це підготовує організм до бадьорого дня і робить його сильнішим і витрвалішим. Потім я приймаю контрастний душ, що дає великий заряд енергії на весь день. Коли є вільний час, вранці я оббігаю декільк кіл навколо будинків по моїй вулиці. А надалі, протягом всього дня, я намагаюсь вживати корисну і здорову їжу, дотримуватись режиму, активно відпочивати, вчасно лягати спати. На мою думку, все це якнайкраще захищає мій організм від різних хвороб і недугⒶ.