М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Контрольне есе на тему: " Які новітні засоби вияву творчості:на папері, полотні, у блогосфері - мені найбільше імпонують?" Обсяг 120-200 слів. В есе маєте використати вивчені види СПР (не всі звичайно, але вони мають бути).
сижу голову ломаю как это слепить все в одну кашу..

👇
Ответ:
borik7777
borik7777
09.04.2022

Серед новітніх засобів творчості, які мені дійсно імпонують, я б назвав малювання. Звісно, не просто малювання, бо це мистецтво існує багато тисячоліть, а так зване малювання за номерами.

Спочатку ви довго вибираєте, яку б картину вам найбільш хотілося б намалювати. Що до мене, то мені до вподоби тема міських пейзажів. Це можуть бути затишні вулички старих міст, що поволі збігають до моря. Або ж відомі і дуже старовинні архітектурні пам"ятки, такі як Видубицький монастир або Лавра у Києві.

Ви купуєте підготовлений, загрунтований холст на підрамнику, до якого додаються фарби та пензлики. Приносите його додому, де звільняєте покупку від прозорої оболонки, роздивляєтеся і готуєтеся створити чудо власними руками.

Відчуваючи себе щонайменше реставратором або навіть ювеліром, бо робота надзвичайно тонка і вимагає акуратності, ви замальовуєте пензликами різної товщини ділянки холста, і згодом перед очима виникає дивовижна картина, милуючи ваше око своїми кольорами. До цього додається відчуття, ніби ви - творець, справжній майстер, художник. Хоча насправді ви зовсім не вмієте малювати.

4,8(44 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dilayra16
dilayra16
09.04.2022

Працьовиті(Хвилястою лінією) бджоли(одніїю лінією) збирають(двома лініями) у садках(риска-крпака-риска-крапка-риска-) нектар(пунктиром) і пилок(пунктиром) Школярі(одніїю лінією) відвідали(двома лініями) пасіку(пунктиром).Там(риска-крпака-риска-крапка-риска-) пахло(двома лініями) медом(пунктиром), молодою(Хвилястою лінією) травою(пунктиром) та польовими(Хвилястою лінією) квітами(пунктиром). На(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  пасіці(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  гули(двома лініями) у вуликах(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  бджоли(одніїю лінією) густим(Хвилястою лінією) глухим(Хвилястою лінією)  гуком(пунктиром).Пасічник(однією лінією) пригостив(двома лініями) дітей(пунктиром) смачним(Хвилястою лінією)  медом(пунктиром). Низько(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  ходить(двома лініями) жовте(Хвилястою лінією)  сонце(одніїю лінією), сліпить(двома лініями) очі(пунктиром) вітер(одніїю лінією) лютий(Хвилястою лінією) , плачуть(двома лініями) бідні(Хвилястою лінією)  ліхтарі(одніїю лінією), і самотньо(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  розпускає(двома лініями) пелюстки(пунктиром) свої(Хвилястою лінією)  багряні(Хвилястою лінією)  довго(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  пещений(риска-крпака-риска-крапка-риска-)  тюльпан(одніїю лінією).

Объяснение:

4,5(19 оценок)
Ответ:
YulaTian12334
YulaTian12334
09.04.2022

Ниже

Объяснение:

Як ви думаєте, яке було раніше село? Як сучасне? Думаю, ні... Зараз ми це й вирішимо

Як різні поети та музиканти змальовують село, то його можна добре відрізнити від сучасного села. Наприклад: у на села більш шумні, тоді - тихі, спокійні. Села тоді були більше розвинуті у землеробстві та скотарстві, а у нас - у подоружуванні та у рбибальстві, як зазвичай. У ті часи дуже також розвинута була кераміка.

А яка природа була в ті часи? Це можна вияснити за до вірша Т.Шевченка "Княжна" (уривок): "...цвітуть сади, біліють хати, а на горі стоять палати, неначе диво, а кругом широколистої тополі, а там і ліс, і ліс і поле...". Ми зрозуміло що краса того села була неперевершана.

Якщо подивитися по научному то давні села були не розвинуті, але якщо по літератрному взглянути на це, то село - красиве та розвинуте, чудове місто...

Також вражають і водойми тих сел. Там є риба, але люди більш були прихилені до землеробства.

Отже, ми вирішили що сучасне село та село за часів Шевченка дуже відрізняються. Гарного дня!

* * *

Якщо хочеш, можеш щось добавити, щось відняти))

Удачі

4,4(46 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ