У поданих реченнях поставити розділові знаки. Зробити їх синтаксичний poзбір. 1 .Вражений небаченим видовищем xipypг прикипів до місця.
2. Деревця молоді укриті білим пухом тихенько сплять над Волгою в снігу.
3. Розтоптана танками мертва земля безмовно лежала навкруги.
4. Жовте листя тремтячи i коливаючись у повітрі тихо раз по раз падало на землю вкриваючи її пишним золотим накриттям.
5. Щохвилі творим ми нове йдучи співаючи i мислячи
6. Всупереч зовнішній легковажності Люба напрочуд чесно уміла зберігати таємниці.
7. Поезія Лесі Українки на відміну від переважної більшості тогочасних віршів позначена бадьорістю i оптимізмом
Театральне життя в Одесі веде свою історію з перших днів існування міста. Театр опери і балету по праву можна назвати старійшиною серед цілого ряду його культурних установ. Одеса отримала право будувати театр в 1804 році, а 1809 року він був вже побудований. 10 лютого 1810 року відбулося перша вистава – російська група П. Фортунатова поставила одноактну оперу Фреліха “Нове Сімейство” і водевіль “Утішена вдова”.
Будівля Одеського театру виконана в стилі віденського “бароко”, який був основним в європейському мистецтві з кінця XVI і до середини XVIII століття. Над фасадом підноситься скульптурна група, що зображає одну з муз – покровительку мистецтва Мельпомену. Трохи нижче розташовані скульптурні групи, також на сюжети із стародавньої міфології. Внизу, біля центрального входу, на високих постаментах встановлені дві скульптурні групи, які втілюють Комедію і Трагедію: зліва – фрагмент трагедії Евріпіда “Іполит”, справа – епізод з комедії Арістофана “Птахи”.Театр цікавий не тільки своєю архітектурою, але і багатою творчою біографією. Театру належить велика заслуга в розвитку музичної культури на Півдні нашої країни. Тут виконували свої твори П. І. Чайковській, Н. Ф. Римський-Корсаков, С.В.Рахманінов, Ежен Ізаї, Пабло Сарасате і інші. Виступали всесвітньо відомі артисти: Федір Шаляпін, Соломія Крушельницька, Антоніна Нежданова, Леонід Собінов, Тітто Руффо, Баттістіні, Джеральдоні, танцювала перша балерина світу – Ганна Павлова. У 1926 році театру було присвоєноно звання “Академічний”.