М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Blaxi
Blaxi
28.09.2022 03:06 •  Українська мова

Визначити тип тексту. Довести свою думку. Текст №1
Осінній день Разом з осінню до нас приходять похмурі дні. Блакитне небо повністю затягується сірими хмарами, так що й сонця не видно. Десь там, над хмарами, воно продовжує світити, та до нас на землю ледве пробивається його неяскраве світло. В осінній день усе навколо наче покрите легким сірим покривалом. Дерева, квіти, будинки – все має приглушений колір, фарби ніби меркнуть. Квіти закривають свої бутони. У таку погоду ніщо не відкидає тінь, тому і здається одноманітним. Сірий асфальт, сірі стіни, сіре небо. Та з іншого боку, похмурий осінній день сповнений і особливої краси, спокою та гармонії. Сонце не ріже очі, не блищить поверхня води. Все стримане й неяскраве. Осінні вбрання дерев радують око та прикрашають пейзаж навколо.

👇
Ответ:
kusrik
kusrik
28.09.2022

Текст розповідний.

Объяснение:

У текст розповідають про осінь та що відбувається під час цієї пор року.

4,5(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Annetaolk963
Annetaolk963
28.09.2022

ответ:Мама – перше слово в житті практично кожної людини. Скільки складено пісень, що оспівують материнську любов! Скільки є фільмів, мультфільмів, картин і п'єс про стосунки матері та дитини! Образ матері настільки міцно влився у культуру, що складно викреслити його звідти.

Головне та одне з найкращих якостей всіх мам на планеті – мама завжди пробачить. І неважливо, розбив ти вазу, або пішов з дому. Мама завжди прийме тебе таким, який ти є і захистить від негараздів навколишнього світу.

Коли я був маленьким і ходив в дитячий садок, я дуже пишався своєю мамою. Одного разу я навіть з найкращим другом посварився. Він говорив, що його мама краще, ніж моя. Я думаю, для всіх мами – найкращі!

4,7(3 оценок)
Ответ:
GanifaGasanova505
GanifaGasanova505
28.09.2022

ответ:Послухаймо, закотилась; дивився; заглядає, світять; намалюй, падають.

Усний розбір

Послухаймо — дієслово, початкова форма — послухати, доконаний вид, перехідне, наказовий іб, 1 особа, множина, І дієвідміна, у реченні — присудок.

Закотилась — дієслово, початкова форма — закотитись, доконаний вид, неперехідне, дійсний іб, минулий час, жіночий рід, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.

Дивився — дієслово, початкова форма — дивитися, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, минулий час, чоловічий рід, однина, II дієвідміна, у реченні — присудок.

Заглядає — дієслово, початкова форма — заглядати, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.

Світять — дієслово, початкова форма — світити, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, множина, II дієвідміна, у реченні — присудок.

Намалюй — дієслово, початкова форма — намалювати, доконаний вид, перехідне, наказовий іб, 2 особа, однина, І дієвідміна, у реченні — присудок.

Падають — дієслово, початкова форма — падати, недоконаний вид, неперехідне, дійсний іб, теперішній час, 3 особа, множина, І дієвідміна, у реченні — присудок.

Письмовий розбір

Дивився — дієсл., п. ф. дивитися, недокон. вид, неперех., дійсн іб, мин. час, ч. р., одш, II дієвідм., присудок.

Заглядає — дієсл., п. ф. заглядати, недокон. вид, неперех., дійсн іб, тепер, час, 3 ос., одн., І дієвідм., присудок.

Світять — дієсл., п. ф. світити, недокон. вид, неперех., дійсн іб, тепер. час, 3 ос., мн„ II дієвідм., присудок.

Объяснение:

4,8(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ