Объяснение:
Вступ до вищого навчального закладу надзвичайно важливий, оскільки навчання у виші обумовлює вибір життєвої дороги, створення кар’єри, особистий успіх. Необхідно повторити, а інколи й вивчити значний обсяг інформації: випускні іспити вимагають досить глибоких знань практично з кожного предмета за весь період навчання в школі. Для себе я розробив низку правил та технік для підготування до зно.
Вправа «Слонова техніка». В основі техніки — поділ великого завдання на маленькі, щоденні завдання. Головне завдання слід уявити у вигляді великого слона. Наприклад, під час підготовки до екзамену з літератури слоном можна уявити всі художні твори, зміст яких необхідно знати.
Вправа «Ранок» Вона сспрямована на тренування емоційної пам’яті, здібності контролювати емоційні реакції, спонтанний прояв почуттів. Продумую зранку 10 хв. порядок своїх справ які буду виконувати протягом дня. Систематизую свою роботу.
Із останього я намагаюсь більше проходити тестів , з предметів, тим самим тренуючи і свою зорозу пам"ять.
Дуе сподіваюсь на позитивний результат, та нате , що саме ці вправи до мені гарно пройти цей екзамен в моєму хитті
Поясніть прислів'я терен груш не родить.
Діти схожі на своїх батьків. І часто схожі не лише зовнішньо, але й наслідують риси характеру та модель поведінки в тій чи іншій ситуації, повторюють долю своїх батьків. Перебуваючи у тісному контакті, обмежені спільним простором, діти можуть "приміряти на себе" негативні риси характеру, або звички батьків, такі як куріння, вживання алкоголю, надмірне споживання шкідливої для здоров'я їжі (фаст-фуд), неохайність тощо.
Тож якщо батьки – це терен з численними колючками та дрібними терпкими плодами, що відображають їх вчинки та риси характеру, то не варто чекати соковитих плодів – дітей-грушок.
Цікава інформація. Існує багато схожих прислів'їв російською мовою: "от осинки не родятся апельсинки", "не расти яблочку на ёлке", "не растут на вербе груши", "от осины яблочку не родиться", "от рябины не родятся апельсины", "от терновника не жди винограда", "каков корень, таков и отросток". В українській мові – "осика груш не родить".