З інтернету
Объяснение:
Кожна людина поділяє свій час на буденність та відпочинок. Та найкраще відпочивати з користю, адже у світі є стільки цікавого та дивовижного, що кожний може знайти собі щось по духу. Захоплення – це те, що нам подобається робити, те, що викликає у нас інтерес.
Моїм улюбленим заняттям є читання книжок. Кожен протягом життя не один раз звертається до них, звертається за знаннями, за порадою. Адже книга – це помічник, порадник, вірний друг, провідник у світ фантазій та мрій. Вона допомагає мені пізнати себе та навколишній світ, зорієнтуватися у
https://ukrtvory.ru/tvir-na-temu-moye-ulyublene-zanyattya.html
Рідна земля... Хіба є щось дорожче, ближче, краще, ніж рідна земля? Тут ти робив перші свої кроки, пізнавав світ, знайомився з природою, з людьми. Тут ти вперше почув звуки материної мови й відчув себе людиною. На цій землі ти усвідомив, що належиш до великої спільноти людей, яка називається рідний народ, і що ти багато в чому подібний до них, своїх людей. Ти зрозумів, що вони все таки скоріше поспівчувають тобі, прийдуть на до ніж хтось чужий. Адже нас обєднують одна історія, одна мова, ті самі звичаї. Чи ти поїхав би колись за кордон, якби трапилась така нагода? Так! Хотів би побачити, як живуть інші люди, які в них міста села, яка земля, яке небо…Мабуть. в інших народів є чому повчитися. Але я, нізащо не погодився б назавжди покинути Україну, хоч би як добре там не жилося. Бо наша Україна, таки найкраща в світі. Де є ще така гарна природа, такі розлогі родючі поля? Де ще є такий величний Дніпро, такі зелені Карпати й мальовничий Крим? Нам треба тільки любити й працювати для неї, землі рідної.
Объяснение:
Рідна земля. Хіба є щось дороще, блище, краще, ніж рідна земля? Тут ти робив перші свої кроки, пізнавав світ, знайомився з природою, з людьми. Тут ти вперше почув звуки материної мови й відчув себе людиною. На цій землі ти усвідомив, що належиш до великої спільноти людей, яка називається рідний народ, і що ти багато в чому подібний до них - своїх людей. Ти зрозумів, що вони все-таки скоріше поспівчувають тобі, прийдуть на до ніж хтось чужий. Адже нас об'єднує одна історія, одна мова, ті самі звичаї. Чи ти поїхав би колись за кордон, як би трапилась така нагода? Так! Хотів би побачити, як живуть інші люди, які в них міста, села, яка земля, яке небо…Мабуть в інших народів є чому повчитися. Але я нізащо не погодився б назавжди покинути Україну, хоч би як добре там не жилося, бо наша Україна таки найкраща в світі. Де є ще така гарна природа, такі розлогі родючі поля? Де ще є такий величний Дніпро, такі зелені карпати й мальовничий Крим?
Я полюбляю співати.
Моє улюблене заняття танцювати
Я полюбляю пригадати.
Я полюбляю плавати.
Я полюбляю сказати на скакальц
Я полюбляю бігати.
Я полюбляю грати у волейбол.
Я полюбляю грати у настільні ігри.