М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Текст миркування чому собака найкращий друг людини

👇
Ответ:
ЯнаZL
ЯнаZL
30.03.2020

У природі все взаємопов'язано. Людина і тварина - діти однієї природи - матері. Вони допомагають один одному. Тварини відчувають турботу, ласку і господарю відповідають тим же.
Собака - перша домашня тварина, що з'явилося з давніх часів біля людини. Вона допомагає охороняти будинок, кордон, худобу ...
Під час Великої Вітчизняної війни в польових госпіталях були собаки-санітари, які знаходили поранених, допомагаючи їм вижити: у них на спині була медична сумка. Скільки солдатів вони врятували! Скільки їх, собак, загинуло від фашистських куль!
Вдячну службу несуть собаки-рятувальники, які розшукують людей під снігового завалу, рятують потопаючих з води.
У МНС є спеціально дресировані собаки, що знаходять після землетрусу під обвалами людей. Не раз рятували собаки і під час пожежі. А як чудові прикордонні собаки! З півслова вони розуміють господаря.
Тисячі років собака заслужено користується славою кращого друга й помічника людини. У всі часи і у всіх країнах віддавали хвалу їй за вірність і відданість людині.Я прочитав книгу Г. Троепольского «Білий Бім Чорне Вухо» і був вражений дружбою, яка встановилася між господарем і собакою. Вони прив'язалися один до одного. Колишній фронтовик взяв не цуценям, і виросла з неї красива і розумна собака. Бім теж дбав про господаря: приносив ліки, тапочки, будив його. Як же сумував Бім, коли швидка до відвезла його господаря! Але пошуки були марні. Скільки зустріла вона жорстоких людей! Бім не дочекався господаря. Повернувшись з лікарні, господар знайшов його мертвим в собачому ящику. Книга справила на мене велике враження.

4,5(63 оценок)
Ответ:
Luuna0111
Luuna0111
30.03.2020

Всі ми з дитинства знаємо, що собака - друг людини, вірний, відданий, незмінний, на все її собаче життя. І любить вона свого господаря завжди і всякого, і він для неї самий-самий. І зараз, у наш час дефіциту спілкування, ми як ніколи потребуємо такому безоглядному обожнюванні.
Собака приносить величезну користь здоров'ю свого господаря. Всі ми - міські жителі - знаємо, що дуже корисно частіше бувати на повітрі, гуляти, дихати, рухатися. Але, на жаль, нечасто (не те, що кілька разів на день) навіть в гарну погоду, навіть коли є вільний час, ми виповзаємо з дому. А у "собачників" - обов'язковий ритуал, хочеш - не хочеш, сонце чи дощ , а собачку вивести-то треба. До речі, собаки теж не дуже люблять гуляти в погану погоду. Але навіть 10-15 хв. прогулянки, за твердженням лікарів, роблять благотворний вплив на фізичне здоров'я людини.
Собака також приносить величезну користь і психічному здоров'ю господаря. "Німота" тварин - це перевага, а не недолік. Той факт, що собаки слухають і, здається, розуміють нас, але не задають питань і не роблять оцінок, є їх самою приємною якістю як компаньйонів. Відносини між собаками і їх власниками схожі з відносинами, які психотерапевти прагнуть налагодити зі своїми пацієнтами.
Собаки скрашують нашу самотність. Турбота про улюбленців надає додаткове значення і сенс нашого життя. Медики стверджують, що наша впевненість, самооцінка, здатність впоратися з життєвими стресами і, отже, наше здоров'я залежить від почуття "потрібності". Люди страждають від того, що їм нема про кого дбати. Собаки дають нам можливість відчувати, що ми потрібні комусь, що нас поважають, люблять, нами захоплюються.

4,4(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
вася780
вася780
30.03.2020
   Українська мова є моєю рідною мовою.      Ця барвиста мова лунала у колискових піснях мого дитинства. Нею розмовляли мої предки. Тому українська мова є мовою спілкування моїх батьків. Вони навчили мене любити її, не засмічувати поганими словами.  Вона дзвенить на вулиці, у магазині, школі, бібліотеці, бо є мовою жителів мого рідного краю. Щоб добре знати рідну мову, я вивчаю її на уроках у школі. Милозвучні рідні слова звучать у моїх піснях.     За до мови я пізнаю світ,  можу помріяти, передати свої відчуття, заспівати чудову пісню.
4,6(11 оценок)
Ответ:
evabelova25
evabelova25
30.03.2020
Люди дуже часто говорять про те, що потрібно творити добро, і тоді світ стане кращим. «За добро добром відплачують» - говорить народна мудрість. Але з екранів телебачення часто демонструють зовсім протилежне: от зробиш комусь добро, а він тобі злом віддячить.

І знайомі з цим згодні: невдячні люди дуже часто трапляються навколо нас. Можливо, злом вони за добро не відплачують, але й подяки від них не дочекаєшся.

Але чому все одно потрібно творити добро? Мабуть, тому, що це нагальна потреба людини – посміхнутися комусь, простягти руку до До перейти вулицю, зігріти змерзлого, винайти для хворих чудодійні ліки. Або просто сказати добре слово підтримки.

Звичайно, коли людина говорить красиві слова та обіцянки – це ще не так багато вартує. Потрібно підкріпляти свої слова реальними вчинками.

Я думаю, що творити добро – це потреба навіть не просто людини, а всякої живої істоти. Скільки буває випадків, коли, наприклад, кіт виховує покинутих цуценят, або навіть вовки вигодовують загублених у лісі людських малюків. Не може жива істота жити без того, щоб самому творити добро. Усі релігії світу вчать нас робити добрі вчинки, і християнська віра теж.

Мабуть, у нашому непростому світі складно творити добро. І мені, як і усім, теж хочеться його творити. Але не завжди виходить. Часто забуваєш, що потрібно сказати щось хороше, а замість цього дратуєшся та огризаєшся на близьких та друзів. А потім почуваєшся дуже соромно. Часто губишся, коли час зробити добрий вчинок, а потім думаєш: потрібно було вчинити так і так…

Ми боїмося чинити добро, тому що не впевнені, що нам за це віддячать. Хотілося б скинути ці обмеження і просто робити добро безкорисливо, не сподіваючись на вигоду. Від цього можна отримати велику, безмежну радість. Найщасливіші люди – ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі своєї душі. І для них це так само природно, як дихати. Оточуючі інколи вважають таких людей майже святими.

А той, хто добра не робить – він неначе живе у неповну силу, зіщулившись, озираючись навколо: де б вигоду знайти. Він не проживає половину свого життя, і з його очей ніколи не ллється життєдайний світ. Часто і дивитися на такого не хочеться.

Знаєте, одним з прикладів безкорисливої доброти я вважаю героїню поеми «Наймичка» Тараса Шевченка. Ганна виховувала свого сина, все робила для нього, хоч знала, що він не вважає її своєю матір’ю. Він міг би вирости та вигнати її на вулицю – адже для нього вона була усього лише наймичкою. Стара та хвора наймичка кому потрібна? Ганна цього не побоялася, і все життя віддала Маркові та його родині. І серце хлопця відізвалося на її доброту - він полюбив її як матір. Добро все одно знаходить справжню подяку, я в це вірю.
4,8(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ