М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kstarikova1
kstarikova1
21.05.2023 16:01 •  Українська мова

Контрольна робота №3 Односкладне речення. Повні й неповні речення. Речення з однорідними членами Речення зі звертаннями, вставними словами (словосполученнями, реченнями) І варіант І рівень Прочитайте текст і виконайте завдання 1─ 4. [1] Мабуть, природа створила хлібну зернину в мить високого натхнення, у мить щедрого осяяння. [2] У зернину, у цей маленький тугий злиточок матерії, стільки вкладено життєвої мудрості, добра і віри в безсмертя.[3]Усе в нас від від хліба. [4] А втім, і самі ми, кожен із нас ─дитина своїх батьків, свого народу й хліба. Завдання 1─ 4 мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ. Виберіть правильну відповідь 1.Вставні слова є в реченні А 1,2 Б 2,3 В 1,4 Г 2,4 (0,5 б.). 2. Однорідних членів нема в реченні А 1 Б 2 В 3 Г у всіх(0,5 б.). 2. Неднорідні означення є в реченні А 1 Б 2 В 3 Г 4(0,5 б.). 4. Правильна характеристика другого речення в рядку А двоскладне, поширене Б односкладне, безособове В двоскладне, ускладене однорідними членами Г односкладне, непоширене (0,5 б.). Завдання 5─ 12 мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише ОДИН ПРАВИЛЬНИЙ 5. Тире на місці пропущеного члена вжито в неповному реченні А Вітер – батіг і тепла, і холоду, і квітів. Б Вівторок – щасливий день. В День мій – вік мій. Г Сон був наче хмари, хмари – наче сон. 6. Не є однорідними означення в реченні (розділові знаки пропущені) А Мені хочеться життя яскравого блискучого діяльного. Б У голосі вартового звучать людяні теплі співчутливі нотки. В Лупиться під палючим сонцем старенький вмитий дощами дах. Г І невідомі карі очі хтось інший буде цілувати. 7. Допущено помилку у вживанні розділових знаків при однорідних членах у реченні А Хай на ньому цвіте росяниста доріжка і зелені луги, й солов’їні гаї. Б І гніт, і неволя, і кров ─ усе зникне навіки. В Річка свічадо своє розгорнула, і красувалась, і цвіла,і усміхалась. Г Вогнища тліють, і горять, і жаріють, і вогневіють десь у лісовій гущавині. 8. Двокрапка між узагальнювальним словом та однорідними членами речення ставиться в реченні

👇
Ответ:
MMPO
MMPO
21.05.2023

можиж подивитися в г д з контрольні

4,6(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
irinarassohina1
irinarassohina1
21.05.2023
Бути амбітним і досягти неабияких висот у житті - це, безумовно, добре. Таких людей усі поважають. Але є люди, які заслуговують на повагу не менше, хоча їхні досягнення не такі великі і помітні. 

Наприклад, усі поважають науковця, що зробив важливе відкриття, архітектора, що побудував гарне місто, керівника, що налагодив виробництво. Але не слід забувати, що цим людям допомагали тисячі й тисячі людей - лаборантів,  будівельників, робітників, і без їхніх зусиль неможливо було б обійтися. Ці люди робили свобю роботу чесно й добросовісно, вони внесли свій вклад у велику справу. Тому вони безумовно заслуговують на повагу.  

До того ж, у кожної амбітної та успішної людини була мати, що доклала багато зусиль, щоб виховувати свою дитину як слід, і це їй вдалося. Це - її велике досягнення, але ж про це ніхто не знає. Я вважаю, що матері завжди заслуговують на повагу, бо без них було б важко вирости справжньою людиною.
4,6(19 оценок)
Ответ:
olyasmirnova3
olyasmirnova3
21.05.2023

У кожної пори року є свої особливості.

Навесні з’являються перші паростки з землі, немов роблять перші кроки. Вся природа оживає. Дзюрчать струмки. Радіють весняному сонечку звірі, в лісі з-під снігу визирають перші проліски. Але не тільки природа вбирається в яскраві барви, а й люди скидають з себе теплі шуби. Хочеться йти вулицею та посміхатися.

Літо занурює нас у казковий світ. Влітку сонце яскраве, а небо блакитне, бездонне.

Восени ми можемо ігати різні красиві пейзажі. З настанням осіннього періоду крони дерев жовтіють — наближається пора золотої осені. Настає бабине літо. Дерева стоять задумливі, наче згадуючи минулі літні дні. Вони дивляться високими вершинами вдалину, немов намагаються зазирнути у майбутнє.

Зима теж по-своєму особлива. Дерева стоять у снігу, ніби яблуні в цвіту. Білі-білі. А сніг блищить на сонці, іскриться і переливається. Мороз малює нам на склі чудові візерунки.

Скільки за рік було всього гарного, доброго!

Осінь сумно шелестіла листям. Потім зима дарувала блискітки свої. З іконою і вербою ми зустрічали весну, раділи їй. А після весни нас зігрівало літо, даруючи тепло й щиру ласку.

4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ